Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sylwester Wilk - wzrost, wiek, trener, sportowiec, Insta. Kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami 11"?

30.01.2020 14:50

Sylwester Wilk jest uczestnikiem 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". To trener i sportowiec, który brał udział m.in. w telewizyjnym programie Ninja Warrior. Szczegółowe informacje na temat Sylwestra Wilka i podajemy najważniejsze informacje 

 Sylwester Wilk - wzrost, wiek, trener, sportowiec, Insta. Kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami 11"? fot. screen/ Instagram

Kim jest Sylwester Wilk? wzrost, wiek, trener, sportowiec, Insta. życie prywatne, kariera, osiągnięcia i inne szczegółowe informacje na temat uczestnika 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" znajdziecie w tym artykule.

Sylwester Wilk z Tańca z Gwiazdami 11 - kim jest uczestnik programu? [TRENER, SPORTOWIEC]

Uczestnik "Tańca z Gwiazdami 11" Sylwester Wilk  to zawodowy biegacz i trener, a także uczestnik Ninja Warrior Polska. Na skutek wypadku, który spowodował nieuważny kierowca, stracił prawą nogę.

Obecnie, planuje już swój występ na przyszłorocznej paraolimpiadzie. -Wystarczy, że założę protezę, nauczę się w niej biegać, przygotuję się a potem pobiegnę z takim czasem, z jakim biegałem siedem lat temu jako nastolatek i będę w czołówce światowej – przyznawał Sylwester Wilk w wywiadzie dla Faktów.

Sylwester Wilk otwarcie przyznał, że jest uzależniony od leków, alkoholu i narkotyków. Korzystał z terapii, obecnie jest „czysty”.

Sylwester Wilk w "Tańcu z Gwiazdami 11" będzie rywalizować m.in. z Marcinem Bosakiem, Bogdanem Kalusem, Julią Wieniawą oraz Anną Karwan.

Taniec z Gwiazdami 11: UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie i kiedy premiera 11. edycji? 

Sylwester Wilk - wiek, sportowiec, trener, Instagram, życie prywatne

Sylwester Wilk urodził się w maju 1996 roku. Ma 25 lat.  

Jako sportowiec Wilk został mistrzem Polski młodzików na 800 metrów. Był też m.in. brązowym medalistą Mistrzostw Europy OCR w Gdyni, złotym medalistą Runmageddon, srebrnym medalistą na Katorżniku. 

RadioZET.pl/PZ 

Oceń