Zamknij

Sylwester z Polsatem 2020/21 - kto wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów? [GWIAZDY, PROGRAM]

31.12.2020 08:17
Sylwester z Polsatem 2020/21 - kto wystąpi na scenie? [GWIAZDY, ARTYŚCI, PROGRAM]
fot. SHUTTERSTOCK

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie odbędzie się tradycyjnie wieczorem z 31 grudnia na 1 stycznia. Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią największe gwiazdy, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Szczegółowe informacje na temat wykonawców, którzy wezmą udział w Sylwestrze z Polsatem 2020/21 i program imprezy, można znaleźć poniżej.

Sylwester, Polsat 2020/2021 - GWIAZDY, ARTYŚCI, PROGRAM: kto wystąpi na scenie 31 grudnia? Kogo będzie można usłyszeć? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem 2020/21.

Sylwester z Polsatem 2020/21 - kto wystąpi? [GWIAZDY, PROGRAM]

Sylwester w 2020 roku - z uwagi na panującą pandemię koronawirusa w Polsce i na świecie - będzie wyglądać zupełnie inaczej. Choć wiele noworocznych imprez zostało odwołanych, to Telewizja Polsat oświadczyła, że nie chce rezygnować z organizacji Sylwestrowej Mocy Przebojów. To muzyczne wydarzenie zazwyczaj było organizowane na Stadionie Śląskim w Chorzowie, ale w tym roku będzie to niemożliwe. Dyrektor Programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew poinformowała, że Sylwestrowa Moc Przebojów 2020/21 odbędzie się w wyjątkowej formule: na żywo w dwóch studiach Polsatu.

Sylwester 2020/21 - OBOSTRZENIA: co wolno, a co jest zabronione? [OGRANICZENIA]

W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem 2020/21. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie gwiazdy, które wezmą udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów, są już znane. Wiadomo, że podczas muzycznego wydarzenia wystąpią: Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Loona, Boney M. z Maizie Williams, Beata i Bajm, Sylwia Grzeszczak, Enej, Czadoman, Michał Szpak, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino, Liber&InoRos, Doda, Michał Wiśniewski, Fun Factory.

Sylwestra z Polsatem poprowadzą  Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Towarzyszyć im będą  Karolina Gilon i Rafał Maserak, który będzie także uczył widzów tańczyć. Ponadto wróżbita Maciej przygotuje horoskop na nowy 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku, dotyczący miłości, pracy i oczywiście zdrowia.

Dla widzów przygotowano też ogromną liczbą konkursów z cennymi nagrodami.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020/21 - o której oglądać w Polsacie?

Sylwester z Polsatem w 2020/2021 roku odbędzie się wieczorem z czwartku na piątek, z 31 grudnia na 1 stycznia. Emisja "największej domówki w kraju" rozpocznie się dokładnie o godzinie 20:00. Imprezę będzie można oglądać na antenie Telewizji Polsat oraz Polsat New.

Warto także zaznaczyć, że transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020/21 dostępna będzie także online, na platformie Ipla.tv oraz na stronie Interia.pl.

Sylwester TVP 2020: gwiazdy. Kto wystąpi w trakcie sylwestra TVP? [LINE-UP] 

RadioZET.pl