Zamknij

Symbol całki przypomina...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Karolina Piotrowska
21.05.2020 15:44
Symbol całki przypomina...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Symbol całki przypomina...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 20 tys. złotych.

Symbol całki przypomina...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 20 tys. złotych.

Peszel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 125 tys. złotych

Symbol całki przypomina...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Symbol całki przypomina...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. rozciągnięte S

B. rozjechane C

C. kopnięte H

D. W do góry nogami

Uczestnik nadal miał do wykorzystania 2 koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił skorzystać z jednego z nich, czyli Pytanie do przyjaciela. Uczestnik ostatecznie zaznaczył odpowiedź A. rozciągnięte S.

Co połączyłby tunel pod Cieśniną Beringa? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Symbol całki przypomina...?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Symbol całki przypomina...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Symbol całki przypomina...?", to właśnie A. rozciągnięte S. Uczestnik wygrał 20 tysięcy złotych i mógł kontynuować grę.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

RadioZET.pl/KP