Zamknij

System of a Down w Polsce 2020 - BILETY: cena, gdzie kupić oraz kiedy i gdzie koncert?

Karolina Piotrowska
01.10.2019 12:00
System of a Down Polska 2020 - BILETY: cena, gdzie kupić oraz kiedy i gdzie koncert?
fot. Shutterstock

Zespół System of a Down w Polsce wystąpi w 2020 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej. Na liście znalazły się również m.in. Praga, Budapeszt, Sztokholm, Berlin i inne miasta. W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje dla fanów, którzy planują wybrać się na koncert System of a Down w Polsce 2020: bilety, cena, gdzie kupić oraz kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie.

System of a Down Polska 2020 - BILETY: cena, gdzie i od kiedy rozpocznie się sprzedaż oraz kiedy i gdzie koncert? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów SOAD, czyli m.in. ile kosztują bilety na koncert System of a Down w Polsce 2020, kiedy i gdzie można kupić wejściówki oraz dokładną datę i miejsce wydarzenia.

System of a Down Polska 2020 - BILETY: cena, gdzie i kiedy kupić wejściówki?

Bilety na System of a Down w Polsce 2020 dostępne będą w sprzedaży regularnej od piątku, 4 października od godziny 10.00 na stronie  LiveNation.pl.

Dodatkowo dostępna będzie przedsprzedaż biletów na koncert System of a Down Kraków 2020:

  • dla klientów banku Citi Handlowy: środa, 2 października, godz. 10.00 – piątek, 4 października godz. 9.00
  • dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: czwartek, 3 października godz. 10.00 – piątek, 4 października godz. 9.00

W tej chwili nie jest jeszcze znana cena biletów na koncert System of a Down w Polsce 2020. Gdy tylko pojawią się potwierdzone informacje na ten temat, zaktualizujemy ten artykuł.

Kiedy i gdzie koncert System of a Down w Polsce 2020? [DATA, MIEJSCE]

Zespół System of a Down w Polsce 2020 wystąpi dokładnie 30 czerwca w Krakowie. Koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej "SYSTEM OF A DOWN EUROPEAN TOUR 2020" w TAURON Arenie Kraków, a SOAD supportować będzie O.R.k.

Zespół O.R.k., w skład którego wchodzą znany włoski wokalista, producent, wielokrotnie nagradzany kompozytor muzyki filmowej Lorenzo Esposito Fornasari, również znany jako LEF (wokal), Pat Mastelotto z King Crimson (perkusja), Colwin Edwin z Porcupine Tree (bas) oraz Carmelo Pipitone z Marta Sui Tubi (gitara), będzie supportem podczas koncertu System Of A Down w Krakowie.

O.R.k. łączy pierwotną energię z luźną akustyczną psychodeliką oraz stricte alternatywnym rockiem, jednak z dodatkiem otaczającej całość intensywnej elektroniki.

Kilka miesięcy temu zespół połączył siły z Serj Tankianem z System Of A Down, niewątpliwie jednym z największych i najsłynniejszych metalowych wokalistów, z którym stworzyli singiel Black Blooms opublikowany na albumie Ramagehead.

System of a Down to amerykański zespół wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową i metalową. Grupa została założona w 1994 roku w Glendale w stanie Kalifornia przez muzyków pochodzenia ormiańskiego. Działalność zespołu została zawieszona w 2006. W 2010 roku formacja wznowiła działalność.

Open'er 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się festiwal? [DATA, MIEJSCE]

RadioZET.pl/KP