Zamknij

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 - FINAŁ: kiedy, gdzie oglądać i kto wystąpi?

25.09.2020 12:54
Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 - FINAŁ: kiedy, gdzie oglądać i kto wystąpi?
fot. SHUTTERSTOCK

Finał "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior" 2020 odbędzie się jeszcze w drugiej połowie września. W długo wyczekiwanym ostatnim odcinku muzycznego programu zobaczymy trzy młode wokalistki, które powalczą o możliwość reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy oglądać finał "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2020" i kto wystąpi, można znaleźć poniżej.

"Szansa na Sukces. Eurowizja Junior" 2020 - FINAŁ: kiedy oglądać ostatni odcinek muzycznego programu? O której godzinie transmisja i gdzie? Kto weźmie udział i powalczy o możliwość reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o finale "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior" 2020.

Finał Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2020 - kiedy i o której oglądać? [TRANSMISJA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy finał "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior" 2020 i o której godzinie oglądać. Transmisja ostatniego odcinka muzycznego programu odbędzie się jeszcze w drugiej połowie miesiąca, a dokładniej w niedzielę, 27 września. Początek zaplanowany jest na godzinę 15:15.

Finał "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior" 2020 niezmiennie będzie można obejrzeć na antenie TVP2.

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 - FINAŁ: kto wystąpi? [UCZESTNICY]

W finale "Szansy na Sukces. Eurowizja Junior" 2020 zobaczymy trzy młode wokalistki, które wygrały poprzednie odcinki muzycznego programu. To właśnie one powalczą o możliwość reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Poniżej zamieszczamy uczestniczki finału programu "Szansa na Sukces. Eurowizja Junior" 2020.

Dziewczyny w finale zaprezentują po dwa utwory - piosenkę, która zagwarantowała im zwycięstwo w danym odcinku programu oraz autorską kompozycję, napisaną specjalnie na Eurowizję Junior 2020. O wynikach zdecydują widzowie i jury w składzie: Viki Gabor, Cleo i Dawid Kwiatkowski. W przypadku remisu to właśnie oni będą mieć ostateczny wpływ na końcowy rezultat.

Zagłosuj

Kto powinien wygrać finał programu?

Liczba głosów:

Przypomnijmy, że Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada w Warszawie.

RadioZET.pl