Zamknij

Szansa na Sukces: nowa edycja 2019 - kiedy nowe odcinki programu? [PREMIERA, PROWADZĄCY]

Paweł Żurek
06.04.2019 21:24
Szansa na Sukces: nowa edycja 2019 - kiedy nowe odcinki programu? [PREMIERA, PROWADZĄCY]
fot. screen youtube

Kiedy premiera Szansy na Sukces? Choć dokładnej daty premiery nowej edycji Szansy na Sukces jeszcze nie poznaliśmy, to już wiadomo, w którym kwartale można się spodziewać teleturnieju w telewizji. Kiedy premiera nowych odcinków Szansy na sukces? Sprawdzamy co już wiadomo o teleturnieju, który ma zostać wyemitowany jeszcze w 2019 roku.

Kiedy premiera Szansy na Sukces w 2019? Kto poprowadzi teleturniej? Kto wystąpi w nowej edycji Szansy na Sukces? Kiedy nowe odcinki Szansy na Sukces? Sprawdzamy co już wiadomo o polskim teleturnieju, który przez kilkanaście lat prowadził Wojciech Mann.

>> Joanna Kulig w „Szansie na sukces”. Tak wyglądała jako nastolatka

Szansa na Sukces 2019. Kiedy nowe odcinki programu? [DATA]

Premiera Szansy na sukces w 2019 roku to informacja na którą czeka wielu fanów teleturnieju. Przez kilkanaście lat program prowadził Wojciech Mann. Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, Szansa na Sukces może znaleźć się w wiosennej ramówce TVP 2. Dokładnej daty premiery nowych odcinków programu jednak póki co nie znamy. Wirtualne Media poinformowały też, że najlepsi wokaliści, którzy zaprezentują się w Szansie na Sukces wystąpią na tegorocznym festiwalu w Opolu.  

Zobacz także

Kto poprowadzi Szansę na Sukces?

Szansę na sukces przez prawie 19 lat prowadził Wojciech Mann. Czy dziennikarz pozostanie prowadzącym w nowej edycji teleturnieju? Według informacji Wirtualnych Mediów Wojciech Mann nie będzie prowadzącym edycji Szansy na sukces w 2019. Wiadomo już oficjalnie, że nowym prowadzącym Szansy na sukces będzie Artur Orzech, dziennikarz muzyczny, który wiele razy prowadził m.in. festiwal w Opolu. 

>> „Szansa na sukces” ma już 25 lat. Te gwiazdy zaczynały tam karierę!

Szansa na sukces: nowa edycja w 2019 roku

Nowa edycja Szansy na Sukces w 2019 roku, jeśli znajdzie się w nowej ramówce TVP 2, wróci do telewizji po 19 latach. Teleturniej był nadawany w telewizji od 14 listopada 1993 roku do 29 kwietnia 2012 roku. Przez cały ten okres prowadził go Wojciech Mann. Dziennikarz słynął z sytuacyjnego humoru, a program wypromował kilkanaście wokalistów i wokalistek, którzy później stali się sławni. Gwiazdy, które rozpoczęły karierę dzięki Szansie na sukces to m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Cerekwicka, Ewa Farna, Natalia Szroeder czy Daria Zawiałow.

RadioZET.pl/Wirtualne Media/PZ