Zamknij

Szansa na sukces 2 - kiedy kolejne odcinki programu i czy będzie nowy sezon?

Jolanta Waligóra
11.07.2019 12:24
Szansa na sukces - kiedy kolejne odcinki programu i czy będzie nowy sezon?
fot. Youtube/TVP VOD

Kiedy 2. sezon "Szansy na sukces" i czy przewidziana jest kontynuacja programu? Informacji na ten temat po zakończonej i długo wyczekiwanej pierwszej edycji show, szuka wiele osób. Sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnych odcinkach "Szansy na sukces".

"Szansa na sukces" - nowy sezon: kiedy kolejne odcinki muzycznego programu? Czy będzie kontynuacja show? Gdzie i o której będzie można oglądać? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o "Szansie na sukces".

Szansa na sukces - czy będzie nowy sezon programu?

Po ostatnim finałowym odcinku pierwszej edycji show, które wróciło na ekrany po kilku latach przerwy, wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat tego, kiedy nowy sezon "Szansy na sukces" i czy program w ogóle będzie kontynuowany. Dla wszystkich fanów muzycznego show mamy dobrą wiadomość - pojawi się 2. sezon "Szansy na sukces". Podczas finałowego odcinka poprzedniej edycji, prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski oznajmił, że niezwykle cieszy się z tej udanej rewitalizacji telewizyjnego formatu "Szansy na sukces" oraz z pomysłu połączenia tego z eliminacjami do koncertu "Debiutów" Opole 2019

Aż mnie korci, żeby zadzwonić do prezydenta Opola i uzgodnić, żeby w przyszłej edycji "Szansy na sukces", bo nie ma wątpliwości, że będzie kontynuowany nasz format, dwie osoby były laureatami nominowanymi do koncertu "Debiuty" - mówił Jacek Kurski podczas finału "Szansy na sukces".

Przypomnijmy, że zwycięzcą "Szansy na sukces" 2019 została Aleksandra Nykiel i to własnie ona wystąpi na tegorocznym festiwalu w Opolu.

Kiedy 2. sezon Szansy na sukces? 

Fani muzycznego show TVP będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy 2. sezon "Szansy na sukces" trafi na antenę, ale prawdopodobnie będzie to 8 września. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Szansa na sukces 2019 - CASTING. Kiedy i gdzie przesłuchania dla dzieci i młodzieży?

RadioZET.pl/JW