Zamknij

Szansa na sukces 2019 - CASTING. Kiedy i gdzie przesłuchania dla dzieci i młodzieży?

Jolanta Waligóra
11.07.2019 12:13
Szansa na sukces 2019 - CASTING. Kiedy i gdzie przesłuchania dla dzieci i młodzieży?
fot. Youtube/TVP VOD

Castingi do "Szansy na sukces" 2019 dla dzieci i młodzieży to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Choć muzyczny program wróci na antenę TVP dopiero na jesieni, to przesłuchania do show odbędą się już w lipcu. Sprawdzamy szczegóły na temat tego, kiedy casting do "Szansy na sukces" 2019 i gdzie będzie mieć miejsce.

"Szansa na sukces" - CASTINGI 2019. Kiedy odbędą się przesłuchania? Gdzie będą mieć miejsce? Kto może wziąć w nich udział? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy terminy castingów do "Szansy na sukces" 2019.

Szansa na sukces - CASTING 2019: kiedy i gdzie się odbędzie?

Informacji na temat tego, kiedy i gdzie casting 2019 do "Szansy na sukces" się odbędzie, szukają wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tegorocznych przesłuchaniach do kolejnego sezonu programu. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane.

Casting do "Szansy na sukces" 2019 odbędzie się w drugi weekend lipca, a dokładniej w dniach 13-14 lipca (sobota i niedziela). Przesłuchania kandydatów będą mieć miejsce w Warszawie (ul. Woronicza 17, blok F). Castingi rozpoczną się o godzinie 9:00, a zapisy potrwają do 17:00.

Przypomnijmy, że casting do programu, który odbędzie się w najbliższy weekend, będzie castingiem dodatkowym, w którym wziąć mogą jedynie dzieci oraz młodzież. W ostatnich tygodniach odbywały się natomiast przesłuchania kandydatów, którzy ukończyli 12. rok życia.

Casting do Szansy na sukces 2019 - kto może wziąć udział?

W castingu do "Szansy na sukces" 2019, który odbędzie się w drugi weekend lipca, mogą wziąć udział dzieci oraz młodzież od 9 do 14 lat włącznie (osoby śpiewające zarówno solo, jak i w duetach). Każdy kandydat musi przygotować dwa covery polskich utworów i podkłady nagrane na nośnik zewnętrzny.   

Eurowizja Junior 2019: zwycięzca „Szansy na sukces” będzie reprezentantem Polski

Jak informuje portal Wirtualne Media, wśród wszystkich uczestników "Szansy na sukces" w wieku od 9 do 14 lat wyłoniona zostanie osoba, która będzie oficjalnym reprezentantem Polski podczas Junior Eurovision Song Contest 2019Przypomnijmy, że tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się w Gliwicach. Wszystko za sprawą zwycięstwa reprezentantki naszego kraju Roksany Węgiel w konkursie w 2018 roku.

Nowy sezon programu "Szansa na sukces" ma wrócić na antenę 8 września. Prawdopodobnie dni i godzina emisji show nie ulegną zmianie.   

RadioZET.pl/JW