Zamknij

"Szansa na sukces" - CASTINGI 2019. Gdzie i kiedy eliminacje do programu?

Redakcja
07.02.2019 10:41
"Szansa na sukces" - CASTINGI 2019. Gdzie i kiedy eliminacje do programu?
fot. Piotr WYGODA/East News

Castingi do "Szansy na sukces" 2019 rozpoczną się w połowie lutego i przeprowadzone zostaną w czterech większych miastach w Polsce. Choć data premiery programu, który wraca na ekrany po siedmiu latach przerwy, nie jest jeszcze znana, to już poszukiwane są osoby, które wezmą udział w nowych odcinkach. Szczegółowe terminy castingów do "Szansy na sukces" 2019 i miasta, w których się odbędą, można znaleźć poniżej.

"Szansa na sukces" 2019 - CASTINGI. Kiedy będzie można zgłosić się do programu? Gdzie prowadzone będą castingi i w jakich miastach? Kto może wziąć w nich udział? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o castingach do "Szansy na sukces" 2019.

Castingi do "Szansy na sukces" 2019 - TERMINY: kiedy i gdzie się odbędą?

Informacji na temat tego, kiedy castingi do "Szansy na sukces" 2019 i gdzie się odbędą, szuka wiele osób, które chcą spróbować swoich sił w nowej edycji programu. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy kochają muzykę i lubią śpiewać - znane są szczegółowe terminy castingów do "Szansy na sukces" 2019. Eliminacje rozpoczną się w połowie lutego. Będą trwały przez trzy dni i odbędą się w czterech większych miastach w Polsce, tj. w Warszawie, w Białymstoku, w Gdańsku oraz w Katowicach.

Szczegółowe informacje o castingach 2019 do "Szansy na sukces" zamieszczamy poniżej.

  • 16 lutego: casting do "Szansy na sukces" w Warszawie - ul. Woronicza 17, siedziba TVP - sala projekcyjna w bloku F.
  • 17 lutego: casting do "Szansy na sukces" w Białymstoku - ul. świętego Rocha 14, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury.
  • 24 lutego: casting do "Szansy na sukces" w Gdańsku - ul.Powstańców Warszawskich 25, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu.
  • 24 lutego: casting do "Szansy na sukces" w Katowicach - ul. Grażyńskiego 47, Miejski Dom Kultury "Koszutka".

Eliminacje do nowych odcinków programu rozpoczną się o godzinie 9:00 i będą trwać przez cały dzień do 21:00. 

"Szansa na sukces" - CASTINGI 2019. Kto może zgłosić się do programu?

W castingach do "Szansy na sukces" 2019 może wziąć udział każdy, kto ukończył 12. rok życia. Z kolei górna granica wieku nie została określona. Nie ma także żadnych wymagań narzuconych z góry, jeśli chodzi o dobór repertuaru na casting. Oznacza to, że każdy może zaśpiewać to, co chce. Jedynym warunkiem jest to, by każda osoba miała przygotowane dwa utwory w języku polskim. Podkłady muzyczne można zgrać na pen drive'a lub zaśpiewać a cappella.

O nowej edycji programu, który powraca na ekrany po siedmiu latach przerwy, na razie niewiele wiadomo. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w roli prowadzącego "Szansę na sukces" 2019 nie zobaczymy Wojciecha Manna. 

» "Szansa na sukces" wraca do TVP. Oto najsłynniejsze występy w historii programu [WIDEO] «

RadioZET.pl/JW