Zamknij

Szkoła dla elity 2 - ile odcinków liczy drugi sezon serialu i gdzie oglądać?

Jolanta Waligóra
02.09.2019 10:46
Szkoła dla elity 2 - ile odcinków liczy drugi sezon serialu i gdzie oglądać?
fot. mat.prasowe

Ile odcinków ma 2. sezon "Szkoły dla elity" i gdzie oglądać nowe odcinki serialu? Długo wyczekiwana premiera kolejnej serii produkcji zaplanowana jest na 6 września 2019 roku, a wszystkie szczegóły na temat serialu są już znane. Sprawdzamy, ile odcinków liczy "Szkoła dla elity 2" i co wiadomo na temat nowych epizodów.

"Szkoła dla elity", 2. sezon - ile odcinków liczy nowa seria serialu? Kiedy i gdzie oglądać pierwszy i kolejne epizody? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków ma "Szkoła dla elity 2" oraz gdzie oglądać serial.

Szkoła dla elity 2 - ile odcinków ma drugi sezon serialu?

Wielu fanów serialu szuka w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma 2. sezon "Szkoła dla elity". Kolejna seria, tak jak poprzednia, będzie liczyć dokładnie osiem epizodów. Premiera "Szkoły dla elity 2" zaplanowana jest na druga połowę 2019 roku. Nowe odcinki będzie można oglądać dokładnie od piątku, 6 września. 

Szkoła dla elity, sezon 3 - kiedy kolejne odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon?

Nowy rok szkolny w Las Encinas to spotkanie z dobrze znanymi i nowymi bohaterami. Uczniowie elitarnej szkoły marzą o powrocie do normalności po śmierci ich koleżanki, Mariny. Jednak ich pragnienia nie mogą się spełnić ponieważ tajemnice, które skrywają, stają się ciężarem prawie nie do zniesienia - czytamy w oficjalnym opisie "Szkoły dla elity 2".

Szkoła dla elity, 2. sezon - gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

2. sezon "Szkoły dla elity" będzie można oglądać od 6 września 2019 na platformie Netflix. W piątek we wspomnianym przed chwilą serwisie pojawi się nie jeden odcinek, a wszystkie epizody nowego sezonu.

Szkoła dla elity, 2. sezon - kiedy premiera S02E01 na Netflix i co wiadomo? [ZWIASTUN]

W obsadzie sezonu 2. "Szkoły dla elity" zagrają m.in. Miguel Bernadeau (Guzmán), Danna Paola (Lu), Itzán Escamilla (Samuel), Jaime Lorente (Nano), Miguel Herran (Christian), Aron Piper (Ander), Omar Ayuso (Omar), Ester Exposito (Carla), Mina El Hammani (Nadia), Alvaro Rico (Polo) oraz nowe postaci - Georgina Amoros (Cayetana), Claudia Salas (Rebeca) i Jorge Lopez (Valerio). Z kolei za produkcję kolejnego sezonu ponownie odpowiadać będzie Zeta Audiovisual ("Trzy metry nad niebem", "Tylko ciebie chcę").

RadioZET.pl/JW