Słuchaj
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Hubert Radzikowski
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Szkoła dla elity, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki serialu? [PREMIERA, OBSADA]

19.06.2019 15:37

Kiedy sezon 2 serialu "Szkoła dla elity"? Choć dokładna data premiery nowej serii nie jest jeszcze znana, to wiadomo już, w którym roku nowe odcinki trafią na platformę Netflix. Sprawdzamy najważniejsze informacje o 2. sezonie "Szkoła dla elity".

Szkoła dla elity, sezon 2 - kiedy kolejne odcinki serialu? [PREMIERA, OBSADA] fot. Screen z Youtube/Netflix Polska

"Szkoła dla elity", sezon 2: premiera, obsada, opis fabuły, zwiastun. Kiedy kolejne odcinki serialu na Netflix? Kto zagra? O czym będzie kolejna seria? Sprawdzamy, co już wiadomo o sezonie 2 "Szkoły dla elity".

» Daredevil, sezon 4 - kiedy i czy będą kolejne odcinki serialu? «

"Szkoła dla elity", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów tytułowego serialu. 17 października Netflix potwierdził 2. sezon "Szkoła dla elity". Premiera kolejnej serii zaplanowana jest na 2019 rok. Nie jest jeszcze znana dokładna data. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

AKTUALIZACJA - 2. sezon "Szkoły dla elity" będzie można oglądać już we wrześniu.

1. sezon serialu "Szkoła dla elity" trafił na platformę Netflix 5 października 2018 roku. Pierwsza seria liczyła osiem odcinków.

» Dom z papieru, sezon 3 - kiedy premiera? Obsada, zwiastun, fabuła «

"Szkoła dla elity", 2. sezon - obsada, zwiastun, opis fabuły

Sezon 2. "Szkoła dla elity" owiany jest jeszcze tajemnicą. Nie wiadomo, którzy bohaterowie powrócą w nowej serii, ani kto pojawi się nowy. Nie jest także znany showrunner. Wiemy tylko, że za produkcję kolejnego sezonu ponownie odpowiadać będzie Zeta Audiovisual ("Trzy metry nad niebem", "Tylko ciebie chcę"). Po pojawieniu się szczegółowych informacji na temat serialu "Szkoła dla elity 2", zamieścimy je w tym artykule.

Przypominamy, że w obsadzie 1. serii hiszpańskiego serialu znaleźli się m.in.: Álvaro Rico (jako Polo), María Pedraza (Marina), Jaime Lorente (Nano), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez).

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW

Oceń