Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Szkoła dla elity, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie trzeci sezon?

10.10.2019 15:06

Kiedy 3. sezon "Szkoły dla elity" i czy będzie kolejna seria? Informacji na temat nowego sezonu produkcji Netflix poszukuje wielu fanów popularnego serialu. Na szczęście decyzja w tej sprawie została już podjęta. Szczegóły na temat tego, kiedy sezon 3. "Szkoły dla elity" i czy będzie nowa seria, można znaleźć poniżej.

Szkoła dla elity, sezon 3 - kiedy kolejne odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon? fot. Youtube/Netflix Polska

"Szkoła dla elity 3" - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Szkoły dla elity" i czy powstanie nowa seria produkcji.

Szkoła dla elity 3 - czy będzie trzeci sezon serialu?

Informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Szkoły dla elity" i czy nowa seria w ogóle powstanie, poszukuje wielu fanów serialu. Mamy bardzo dobre wiadomości - decyzja dotycząca powstania trzeciego sezonu została już podjęta. Wiadomo, że serial będzie kontynuowany i będzie 3. sezon "Szkoły dla elity". Co więcej, zdjęcia do nowych odcinków młodzieżowej produkcji już się zakończyły.

Przypomnijmy, że druga seria produkcji trafiła na platformę Netflix dokładnie w piątek, 6 września 2019 roku. Tego dnia - na wspomnianym przed chwilą serwisie - dostępny był nie jeden, a wszystkie odcinki nowego sezonu. Szczegółowe informacje można znaleźć w linku poniżej.

Szkoła dla elity, 2. sezon - kiedy premiera S02E01 na Netflix i co wiadomo? [ZWIASTUN]

Kiedy sezon 3. Szkoły dla elity?

Jak już wspominaliśmy powyżej, decyzja o kontynuacji popularnego serialu została podjęta. W związku z tym wielu osób zaczęło zastanawiać się, kiedy 3. sezon "Szkoły dla elity". Premiera nowych odcinków zaplanowana jest na 2020 rok. 

Niestety dokładna data premiery "Szkoły dla elity 3" nie została jeszcze ujawniona. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Wiadomo, że w trzecim sezonie serialu, oprócz znanych wszystkim dobrze bohaterów, pojawią się także nowe postaci. Obsadę zasilią m.in. Leïti Sène i Sergio Momo. Ponadto w serialu wystąpią: Miguel Herrán, Jaime Lorente, Itzán Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico, Omar Ayuso czy Danna Paola.

RadioZET.pl/JW

Oceń