Zamknij

Szkoła dla elity, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie trzeci sezon? [DATA]

Jolanta Waligóra
19.02.2020 13:48
Szkoła dla elity, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie trzeci sezon? [DATA]
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy 3. sezon "Szkoły dla elity" i czy będzie kolejna seria? Informacji na temat nowego sezonu produkcji Netflix poszukuje wielu fanów popularnego serialu. Na szczęście decyzja w tej sprawie została już podjęta. Szczegóły na temat tego, kiedy sezon 3. "Szkoły dla elity" i czy będzie nowa seria, można znaleźć poniżej.

"Szkoła dla elity 3" - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Szkoły dla elity" i czy powstanie nowa seria produkcji.

Szkoła dla elity 3 - czy będzie trzeci sezon serialu?

Informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Szkoły dla elity" i czy nowa seria w ogóle powstanie, poszukuje wielu fanów serialu. Mamy bardzo dobre wiadomości - decyzja dotycząca powstania trzeciego sezonu została już podjęta. Wiadomo, że serial będzie kontynuowany i będzie 3. sezon "Szkoły dla elity". Co więcej, zdjęcia do nowych odcinków młodzieżowej produkcji już się zakończyły.

Przypomnijmy, że druga seria produkcji trafiła na platformę Netflix dokładnie w piątek, 6 września 2019 roku. Tego dnia - na wspomnianym przed chwilą serwisie - dostępny był nie jeden, a wszystkie odcinki nowego sezonu. Szczegółowe informacje można znaleźć w linku poniżej.

Kiedy sezon 3. Szkoły dla elity?

Jak już wspominaliśmy powyżej, decyzja o kontynuacji popularnego serialu została podjęta. W związku z tym wielu osób zaczęło zastanawiać się, kiedy 3. sezon "Szkoły dla elity". Premiera nowych odcinków zaplanowana jest na piątek, 13 marca 2020 roku.

Wiadomo, że w trzecim sezonie serialu, oprócz znanych wszystkim dobrze bohaterów, pojawią się także nowe postaci. Obsadę zasilią m.in. Leïti Sène i Sergio Momo. Ponadto w serialu wystąpią: Miguel Herrán, Jaime Lorente, Itzán Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico, Omar Ayuso czy Danna Paola.

RadioZET.pl/JW