Zamknij

Szkoła dla elity, sezon 4 - kiedy premiera serialu na Netflix i ile będzie odcinków? [ZWIASTUN]

21.07.2020 14:11
Szkoła dla elity, sezon 4 - kiedy premiera serialu na Netflix i ile będzie odcinków? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy 4. sezon "Szkoły dla elity"? Na informację dotyczącą kontynuacji popularnego serialu czekało wielu fanów produkcji, którzy od dawna wyczekują kolejnych odcinków. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy "Szkoła dla elity 4" na Netflix i ile odcinków będzie miał czwarty sezon serialu, można znaleźć poniżej.

"Szkoła dla elity", sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix? Czy w ogóle będzie czwarty sezon produkcji? Ile będzie miał odcinków? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy "Szkoła dla elity 4" i ile odcinków ma czwarty sezon serialu.

Szkoła dla elity, sezon 4 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 4. sezon "Szkoły dla elity", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu serial Netflixa już od pierwszego sezonu cieszy się dużą popularnością, a wraz z kolejnymi odcinkami zyskał sobie grono wiernych fanów.

4. sezon "Szkoły dla elity" został już oficjalnie potwierdzony. Dodatkowo - jak informuje portal Telemagazyn.pl - serwis Bluper podał nieoficjalnie, że także 5. sezon "Szkoły dla elity" jest już w produkcji. 

Niestety dokładana data premiery 4. sezonu "Szkoły dla elity" nie została jeszcze ujawniona. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek szczegóły na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Szkoła dla elity 4 - ZWIASTUN: ile odcinków ma czwarty sezon serialu?

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, ile odcinków ma 4. sezon "Szkoły dla elity". Przypomnijmy, że do tej pory wszystkie serie składały się z ośmiu epizodów. Bardzo możliwe zatem, że i czwarty sezon będzie liczył osiem odcinków.

Wiadomo, że oprócz znanych dobrze wszystkim bohaterów: Guzmána (Miguel Bernardeau), Samuela (Itzan Escamilla), Andera (Arón Piper), Omara (Omar Shana), Rebeki (Claudia Salas) i Cayetany (Georgina Amorós), zobaczymy także nowe twarze. W drugiej połowie lipca 2020 Netflix zaprezentował w sieci pierwsze zdjęcia nowych członków obsady "Szkoły dla elity 4".

Szkoła dla elity: w 4. sezonie pojawią się nowe postacie. Kto dołączył do obsady? 

Zwiastun 4. sezonu "Szkoły dla elity" nie został jeszcze opublikowany. Artykuł będziemy aktualizować.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Szkoła dla elity"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW