Zamknij

"Szóstka" - obsada, zwiastun, premiera. Kiedy oglądać serial TVN i o czym jest?

Redakcja
01.02.2019 09:37
"Szóstka" - obsada, opis fabuły serialu TVN. Kiedy i o której oglądać?
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EASTNEWS

"Szóstka" to nowy serial TVN, którego premiera zapowiedziana jest na początek 2019 roku. Produkcja ma składać się z sześciu odcinków. W rolach głównych wystąpią m.in. Grzegorz Damięcki, Gabriela Muskała i Marianna Zydek. Szczegółowe informacje o obsadzie serialu "Szóstka", premierze, fabule oraz zwiastun można znaleźć poniżej.

Serial "Szóstka"- kiedy w TV? O której oglądać? Kto zagra? O czym będzie nowa produkcja? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje na temat serialu "Szóstka" - obsada, opis, data emisji.

» Odwróceni, sezon 2 - kiedy premiera serialu TVN? [DATA, OBSADA, FABUŁA] «

"Szóstka" - obsada i premiera serialu TVN. Kiedy oglądać?

Serial "Szóstka" to nowa produkcja TVN, której premiera zapowiedziana jest na luty. Nowy serial będzie można oglądać co niedzielę, począwszy od 3 marca, o godzinie 21:30. Mini produkcja będzie składać się z sześciu odcinków, a za reżyserię odpowiada Kinga Dębska ("Moje córki krowy", "Plan B", "Hel"). 

» Wiosenna ramówka TVN 2019 - serial programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT] «

Obsada serialu "Szóstka" jest imponująca. W rolach głównych wystąpią Gabriela Muskała (jako Beata), Grzegorz Damięcki (Marcin), Mateusz Rusin (Kamil), Maja Pankiewicz (Natalia). Ponadto zobaczymy: Julię Wyszyńską (Olga), Sławomira Orzechowskiego, Mariannę Zydek, Marcina Bosaka, Mariana Dziędziela, Agnieszkę Pilaszewską, Magdalenę Biegańską.

Serial "Szóstka" - ZWIASTUN. O czym będzie nowa produkcja?

Zwiastun serialu "Szóstka" zamieszczamy poniżej.

"Szóstka" to serial oparty na faktach. Opowiada historię przeprowadzenia łańcuchowego przeszczepu nerki. W operację zaangażowane są trzy rodziny, które są dla siebie zupełnie obce. Twórcy serialu zapewniają, że w produkcję zaangażowano wielu ekspertów, którzy mają zadbać o należyty realizm. Celem miniserialu jest między innymi pokazanie, z czym muszą się zmierzyć rodziny biorące udział w przeszczepie krzyżowym.

Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Czy całej szóstce uda się wytrwać do zbiorowego zabiegu? Beata z powodu choroby, nie może starać się o dziecko, o którym od dawna marzy. Jej mąż Marcin to wdowiec. Po śmierci pierwszej żony samotnie wychowywał syna. Czy ich małżeństwo okaże się wystarczająco silne, by oboje dotrwali do zabiegu? Kamil i Natalia byli parą, gdy zdecydowali się na udział w programie łączącym nieznajomych do przeszczepu. Czy po rozstaniu, oboje nadal będą zdecydowani, by poddać się operacji? Olga mimo wielu błędów ojca jest zdecydowana, by się dla niego poświęcić i zostać dawcą. Czy Janusz zrozumie, jak wiele zawdzięcza córce? Postawieni przed wyborem bohaterowie będą musieli zdecydować o tym, czy są gotowi, by zaryzykować własnym życiem dla bliskiej osoby. W sytuacji kryzysowej odżyją dawne urazy, ujawnią się skrywane napięcia i emocje. Które związki i relacje przetrwają te próbę? Kto się wycofa? Kto wytrwa do końca? - brzmi oficjalny opis produkcji telewizyjnej.

RadioZET.pl/JW