Zamknij

Szpilka - Wach: kiedy walka, gdzie, o której godzinie? [INFORMACJE]

Redakcja
07.11.2018 14:50
Szpilka - Wach: kiedy walka, gdzie, o której godzinie? [INFORMACJE]
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Walka Szpilka - Wach na gali KnockOut Boxing Night odbędzie się w listopadzie. Nadchodzące starcie z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu na ringu zmierzy się dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. Kiedy walka Szpilka - Wach, gdzie i o której godzinie? Sprawdzamy szczegółowe informacje - data, miejsce, godzina.

Walka Artur Szpilka - Mariusz Wach - kiedy starcie? Gdzie się odbędzie? O której godzinie? Sprawdzamy informacje na temat walki Szpilka - Wach na gali KnockOut Boxing Night - data, miejsce, godzina.

» Szpilka - Wach: na żywo - transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać walkę? «

Kiedy walka Szpilka - Wach? DATA

Wiadomo już, kiedy walka Szpilka - Wach się odbędzie! Długo wyczekiwane starcie będzie mieć miejsce w sobotę, 10 listopada na 5. edycji gali KnockOut Boxing Night. Walka Szpilka - Wach oraz pozostałe pojedynki będzie można oglądać na antenach Telewizji Polskiej, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. 

Walka Artur Szpilka vs Mariusz Wach niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu na ringu zobaczymy dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej - Wach przegrał na punkty z z Ukraińcem Władimirem Kliczko w 2012 roku, a Szpilka został znokautowany przez Amerykanina Deontay'a Wildera w 2016 roku. Obecnie Szpilka wraca do właściwej dyspozycji. W 2017 przegrał z Adamem Kownackim, jednak już rok później jednogłośną decyzją sędziów pokonał Dominicka Guinna. Z kolei Wach w listopadzie wróci na ring po blisko rocznej przerwie.

Szpilka - Wach: gdzie walka, o której? [MIEJSCE, GODZINA]

Gdzie walka Szpilka - Wach? Informacji na takie pytanie szuka wielu fanów boksu, którzy 5. edycję gali chcieliby obejrzeć na żywo, z trybun. KnockOut Boxing Night będzie mieć miejsce w Arenie Gliwice.

Nie pojawiły się jeszcze informacje na temat godziny walki Szpilka - Wach. Jeśli tylko pojawi się taka wiadomość, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW