Zamknij

Szpilka - Wach: na żywo - transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać walkę?

Redakcja
07.11.2018 14:47
Szpilka - Wach: na żywo - transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać walkę?
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie obejrzeć walkę Szpilka - Wach? Na żywo długo wyczekiwany pojedynek, który odbędzie się na gali KnockOut Boxing Night 2018, będzie można oglądać w sobotę, 10 listopada. Nadchodzące starcie niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu na ringu zobaczymy dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. Sprawdzamy informacje o streamie walki Mariusz Szpilka - Artur Wach online oraz transmisji telewizyjnej.

Walka Mariusz Szpilka - Artur Wach na KnockOut Boxing Night 2018: na żywo. Gdzie obejrzeć walkę? Kiedy? O której godzinie? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy informacje o transmisji Szpilka - Wach.

Szpilka - Wach: transmisja w TV - na żywo. Gdzie oglądać walkę?

Transmisja walki Szpilka - Wach dostępna będzie w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Mariusz Szpilka - Artur Wach na żywo będzie można obejrzeć w sobotę, 10 listopada. Gala KnockOut Boxing Night 2018 w TVP Sport rozpocznie się o godzinie 20:00. Z kolei walka wieczoru zaplanowana jest na 22:30.

Walka Artur Szpilka vs Mariusz Wach niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu na ringu zobaczymy dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej - Wach przegrał na punkty z z Ukraińcem Władimirem Kliczko w 2012 roku, a Szpilka został znokautowany przez Amerykanina Deontay'a Wildera w 2016 roku. Obecnie Szpilka wraca do właściwej dyspozycji. W 2017 przegrał z Adamem Kownackim, jednak już rok później jednogłośną decyzją sędziów pokonał Dominicka Guinna. Z kolei Wach w listopadzie wróci na ring po blisko rocznej przerwie.

Walka Szpilka - Wach: online. Gdzie obejrzeć w internecie? [STREAM]

Sobotnie starcie będzie można obejrzeć także online. Stream walki Szpilka - Wach w internecie dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

» Szpilka - Walka: kiedy walka, gdzie, o której godzinie? «

RadioZET.pl/JW