Zamknij

"Sztuka kochania" w TV - kiedy emisja filmu, gdzie oglądać i o której? [PROGRAM TV]

Redakcja
08.03.2019 09:18
"Sztuka kochania" w TV - kiedy emisja filmu, gdzie oglądać i o której? [PROGRAM TV]
fot. Instagram.com/sztukakochania

Kiedy "Sztuka kochania" w TV i gdzie oglądać? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które chciały zobaczyć głośną produkcję Marii Sadowskiej, a nie miały okazji wybrać się na film do kina. Szczegółowe informacje o "Sztuce kochania" w TV i fabule, można znaleźć poniżej.

"Sztuka kochania" w TV 2019 - kiedy emisja filmu w telewizji? Gdzie oglądać? O której godzinie? O czym jest film "Sztuka kochania"? Kto w obsadzie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o produkcji i sprawdzamy program TV na marzec 2019.

"Sztuka kochania" w TV - kiedy, gdzie i o której oglądać? [PROGRAM TV]

"Sztuka kochania" w TV - na taką wiadomość czekały przede wszystkim te osoby, które od dawna chciały obejrzeć głośną produkcję Marii Sadowskiej, a nie miały okazji wybrać się na film do kina. "Sztuka kochania" w telewizji wyemitowana zostanie w piątek, 8 marca, czyli w Dzień Kobiet. Film będzie można obejrzeć o godzinie 20:00 na antenie TVN. "Sztuka kochania" 8.03 wyemitowana zostanie w telewizji po raz pierwszy.

Oprócz "Sztuki kochania" w TV, wieczorem w Dzień Kobiet będzie można obejrzeć: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (Polsat, 20:00), Seksmisja (Polsat, 20:00) czy "Boyhood" (TVN7, 20:00).

Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT]

"Sztuka kochania" - o czym jest film? Kto gra? [OBSADA, ZWIASTUN]

Jak już wspominaliśmy powyżej, "Sztuka kochania" w TV wyemitowana zostanie po raz pierwszy 8 marca 2019. Z kolei kinowa premiera głośnego filmu Marii Sadowskiej odbyła się 27 stycznia 2017 roku.

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków. - brzmi opis filmu na portalu Filmweb.

W roli głównej możemy oglądać Magdalenę Boczarską, która wciela się w rolę Michaliny Wisłockiej. Ponadto w obsadzie "Sztuki kochania" znaleźli się m.in.: Eryk Lubos (jako Jurek), Justyna Wasilewska (Wanda), Piotr Adamczyk (Stanisław Wisłocki), Jaśmina Polak (redaktorka Teresa), Borys Szyc (Krystian), Karolina Gruszka (Karolina Siwicka), Wojciech Mecwaldowski (urzędnik Wydziału Kultury KC PZPR).

Czy miłości można się nauczyć z podręcznika? Sztuka kochania według Wisłockiej

RadioZET.pl/JW