Zamknij

Szymon Grzech z Down the road - kim jest uczestnik 2. edycji programu i ile ma lat? [WIEK]

11.01.2021 15:18
Szymon Grzech z Down the road - kim jest uczestnik 2. edycji programu i ile ma lat? [WIEK]
fot. TVN / M.WOJTAL

Szymon Grzech to jeden z uczestników drugiej edycji programu "Down the road. Zespół w trasie". Mężczyzna pochodzi z Krakowa i - jak czytamy w opisie bohatera show - jest szarmanckim podrywaczem. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Szymon Grzech i ile ma lat, można znaleźć poniżej.

Kim jest Szymon Grzech z "Down the road 2"? Wiek, pasja, hobby, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat bohatera drugiej edycji programu, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły o uczestniku.

Szymon Grzech z Down the road 2 - kim jest i ile ma lat? [WIEK]

Uczestnik programu "Down the road. Zespół w trasie 2" Szymon Grzech pochodzi z Krakowa. Jak czytamy w opisie bohatera show, jest szarmanckim podrywaczem, który sypie jak z rękawa tekstami do podrywu, ale to tylko poza, bo w rzeczywistości jest nieśmiały. Mężczyzna dużo czyta. W przyszłości chciałby zostać znanym piosenkarzem i zamieszkać w Los Angeles. Uczestnik programu ceni sobie również dobry ubiór.

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, ile lat ma Szymon Grzech z "Down the road". Mężczyzna ma 25 lat.

Down the road. Zespół w trasie 2 - kiedy oglądać nowe odcinki programu?

Premiera 2. sezonu "Down the road" odbyła się w niedzielę 10 stycznia 2021 roku w internetowym serwisie Player.pl. Pierwszy odcinek został udostępniony bezpłatnie, a w każdą niedzielę w serwisie pojawiać się będą dwa odcinki programu.

Down the road 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy premiera drugiego sezonu programu?

W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl. 

"Down the road" to polska wersja belgijskiego formatu. Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.

RadioZET.pl