Zamknij

Szymon Kołecki: kim jest zawodnik KSW, który zmierzy się z Mariuszem Pudziankowskim? [MMA, WIEK, WZROST, RODZINA]

Paweł Żurek
22.03.2019 10:31
kim jest zawodnik KSW, który zmierzy się z Mariuszem Pudziankowskim? [MMA, WIEK, WZROST, RODZINA]
fot. SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/EAST NEWS

Szymon Kołecki: kim jest zawodnik MMA, który na ostatniej gali zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim? Polscy kibice po raz pierwszy będą mogli zobaczyć wybitnego sztangistę na gali KSW. Sprawdzamy co wiadomo o Szymonie Kołeckim: MMA, Sherdog, walki, żona, dzieci, wzrost, wiek.

Szymon Kołecki: sprawdź co wiadomo o polskim zawodniku. Szymon Kołecki: MMA, Sherdog, walki, żona, dzieci, wzrost, wiek. Niebawem pierwsza walka znakomitego polskiego sztangisty w federacji KSW. Tutaj znajdziecie o nim więcej informacji.

>> KSW 47: Kiedy? O której godzinie gala Pudzianowski - Kołecki?

Szymon Kołecki: kim jest zawodnik KSW? Wiek, wzrost

Szymon Kołecki to polski sztangista i zawodnik klubu KPC Górnik Polkowice. Jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich ciężarowców: zdobył m.in. srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 oraz złoty na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008. Szymon Kołecki cztery razy zdobywał medal mistrzostw świata, a kolejne sześć razy stawiał na podium mistrzostwach Europy.

Szymon Kołecki w trakcie swojej kariery wielokrotnie był kontuzjowany. Miał m.in. problemy z kręgosłupem i kolanem, które wielokrotnie było operowane. Kołecki przez kontuzje dwukrotnie musiał przechodzić artroskopię kolana.

Po ukończeniu kariery Szymon Kołecki został prezesem Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.

Szymon Kołecki ma 38 lat. Mierzy 185 centymetrów.

Bilety na galę KSW 47 Warriors

Szymon Kołecki w MMA: PLMMA, Babilon MMA, KSW [WALKI]

Szymon Kołecki od 2016 jest zawodnikiem MMA – mieszanych sztuk walki. Walczył w kilku federacjach: PLMMA i Babilon MMA. Aktualnie jest zawodnikiem KSW. Na gali KSW 47 zmierzy się na ringu z Mariuszem Pudzianowskim.

Szymon Kołecki stoczył łącznie 7 walk w federacjach MMA. 6 zakończyło się zwycięstwami byłego sztangisty. Kołecki przegrał jedynie jedną walkę – z Michałem Bobrowskim na gali Babilon MMA.

>> KSW 47: Walka Pudzianowski - Kołecki. Kiedy? O której godzinie?

Rodzina Szymona Kołecki: żona, dzieci

Żoną Szymona Kołeckiego jest Magdalena Kołecka. Para ma jedno dziecko: syna Daniela.

>> KSW 47 NA ŻYWO: Pudzian, Narkun, Mańkowski! Gala i walki ONLINE

Szymon Kołecki w KSW 47

Szymon Kołecki 23.03.2019 zadebiutuje w KSW 47. Zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem tej federacji - Mariuszem Pudzianowskim. Walka jest zapowiadana jako starcie wielkich sił - najsilniejszy człowiek świata kontra mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów. 

>> KSW 47: Kiedy? O której godzinie gala Pudzianowski - Kołecki?

RadioZET.pl/PZ