Zamknij

TIDAL X SUMMER: koncerty 2018 - kto wystąpi, kiedy, gdzie? [LINE-UP]

Redakcja
11.07.2018 16:02
TIDAL X SUMMER: koncerty 2018 - kto wystąpi, kiedy, gdzie? [LINE-UP]
fot. PIXABAY

Koncerty TIDAL X SUMMER 2018 wystartowały! To nowy cykl bezpłatnych wydarzeń muzycznych, które organizowane są na plaży w Sopocie. Na nadchodzących imprezach będziemy mogli posłuchać m.in. rapera Young Igi, Smolastego czy Tede. Kto jeszcze wystąpi? Przedstawiamy terminy, dokładne miejsce i sprawdzamy pełen line-up TIDAL X SUMMER 2018.

TIDAL X SUMMER: koncerty 2018 - kto wystąpi, kiedy, gdzie? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat wakacyjnych imprez muzycznych i odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań.

» Pol'and'Rock Festival 2018 (dawniej Woodstock) - rozpiska godzinowa «

TIDAL X SUMMER: koncerty 2018 - kiedy i gdzie? [HARMONOGRAM]

TIDAL X SUMMER to nowy cykl koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Wydarzenie rozpoczęło się w czwartek, 5 lipca. Przez osiem tygodni trwania muzycznej imprezy odbędzie się osiem koncertów, a na scenach zagrają najwięksi polscy artyści.

Najbliższy koncert TIDAL X SUMMER będzie mieć miejsce w piątek, 13 lipca. W tym dniu wystąpi Young Igi. Raper, który nie ogląda się za siebie i przeciera szlaki w polskim rapie, czerpiąc z trendów zza Oceanu. W jego utworach znajdziemy auto-tune oraz multum ad-libów połączonych m.in ze skowytem. Muzyka tworzona przez Young Igi jest abstrakcyjna, ale równocześnie bardzo przystępna dla wszystkich fanów hip-hopu. Artysta w zeszłym roku wydał swój pierwszy album „Trappist”.

Poniżej znajdziecie harmonogram koncertów TIDAL X SUMMER. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

> 13 lipca, piątek (godzina 19:00) - Young Igi

> 27 lipca, piątek (godzina 19:00) - Smolasty

> 10 sierpnia, piątek (godzina 19:00) - Burak Yeter

TIDAL X SUMMER: line-up. Kto wystąpi na wakacyjnych koncertach?

Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych dj-ów. Podczas muzycznych imprez z cyklu TIDAL X SUMMER wystąpią m.in. Krzysztof Krawczyk (5 lipca), Young Igi (13 lipca), Smolasty (27 lipca), Burak Yeter (10 sierpnia) czy Tede.

Wstęp na koncerty TIDAL X SUMMER jest bezpłatny. Bilety nie obowiązują.

» Hej Fest 2018 - bilety, line-up, rozpiska, terminy [PROGRAM KONCERTÓW] «

RadioZET.pl/JW