Zamknij

TVN - jesień 2019: ramówka, nowe seriale i programy. Kiedy i co oglądać?

Jolanta Waligóra
26.08.2019 15:20
TVN - jesień 2019: ramówka, nowe seriale i programy. Kiedy i co oglądać?
fot. Youtube/tvnpl

Jesienna ramówka TVN 2019, nowe programy i seriale to informacje, które szczególnie interesują wielu widzów. W ramówce telewizji zobaczymy zarówno nowości, m.in. "Starsza pani musi fiknąć" czy "39 i pół tygodnia, jak i znane wszystkim dobrze show, m.in. "Milionerzy". Czego jeszcze możemy się spodziewać? Przedstawiamy ramówkę TVN na jesień 2019.

Jesień - TVN 2019: nowa ramówka, seriale, programy. Czego możemy się spodziewać? Jakie pojawią się nowe programy, a jakie seriale powrócą na jesieni? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy jesienną ramówkę TVN 2019.

TVN - jesień 2019: ramówka, seriale, programy [NOWOŚCI]

Nowości w TVN na jesień 2019 szczególnie interesują wielu widzów. Mamy dobre wiadomości - w najnowszej ramówce znalazły się nowe programy, jak i seriale, które zadebiutują w telewizji już na początku września. W środę, 4 września o godzinie 21:30 odbędzie się premiera programu "Starsza pani musi fiknąć". Nowe reality show to polska wersja brytyjskiego programu "50 Ways to Kill Your Mammy". W show wezmą udział matki lub ojcowie wraz ze swoimi znanymi dziećmi albo dziecko ze znanym rodzicem. W każdym odcinku pokazywana jest inna para. Program "Starsza pani musi fiknąć" polega na tym, że dziecko wymyśla rodzicowi zadanie do zrealizowania. Najczęściej wymaga ono dużej odwagi – skok na bungee, nurkowanie w stawie z rekinami, pilotowanie samolotu czy wyjazd na safari. 

Spot TVN - jesień 2019: PIOSENKA promująca jesienną ramówkę [TYTUŁ I TEKST]

Nowością w jesiennej ramówce TVN 2019 jest także serial "39 i pół tygodnia", który emitowany będzie w niedziele o godzinie 21:30 (od 8 września). Tytuł serialu nawiązuje do poprzedniej serii oraz do nowego wątku fabularnego: właśnie tyle życia pozostało głównemu bohaterowi od momentu postawienia diagnozy, którą pozna w pierwszym odcinku. Śmiertelna choroba i walka o każdy kolejny dzień będą dla Darka Jankowskiego największym życiowym zakrętem oraz wpłyną na jego rodzinę i przyjaciół. 

Dodatkowo we wrześniu mają rozpocząć się także zdjęcia do nowego show z Edytą Górniak w roli głównej. Piosenkarka w programie będzie uczyła się jazdy samochodem. Wiadomo, że powstanie kilka odcinków projektu, które wyemitowane zostaną jeszcze na jesień w TVN 2019.

Jesienna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Co powróci?

Oprócz nowości, w nowej ramówce TVN na jesień 2019 znajdą się także znane dobrze wszystkim widzom programy i seriale. Od poniedziałku do piątku, poczynając od 2 września, będzie można oglądać kolejne odcinki seriali paradokumentalnych, tj. "Szkoła" (o 15:30), "19+" (o 16:30), "Szpital" (o 17:00), "Ukryta prawda" (o 18:00).

TVP - jesień 2019: ramówka, nowe programy, seriale. Kiedy i co obejrzeć? [NOWOŚCI]

Od poniedziałku do czwartku, poczynając od 2 września, emitowani będą o godzinie 20:55 "Milionerzy". W tych samym dniach o 20:15 będzie można oglądać także kolejne odcinki "Na wspólnej". Ponadto w poniedziałki (od 2 września) o godzinie 21:30 emitowany będzie "Top Model". 

Dodatkowo na jesieni w TVN 2019 będzie można oglądać drugi sezon "Pułapki". Emisja serialu we wtorki, począwszy od 3 września, o godzinie 21:30. Godzinę później emitowana będzie kolejna edycja "Kuby Wojewódzkiego", a o 23:30 nowe odcinki "Superwizjera".

Z kolei w czwartki o 21:30 (od 5 września), widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki "Kuchennych rewolucji". W soboty o 20:00 (od 7 września) TVN pokazywać będzie kolejny sezon programu "Mam talent!", a dwie godziny wcześniej widzowie zobaczą nowe odcinki "36,6" Ewy Drzyzgi. Co niedzielę (od 8 września) będzie można oglądać 8. edycję programu "MasterChef". Emisja o godzinie 20:00.

Polsat: jesień 2019 - nowa ramówka, programy, seriale. Co i kiedy oglądać?

RadioZET.pl/JW