Zamknij

TVP - jesień 2019: ramówka, nowe programy, seriale. Kiedy i co obejrzeć? [NOWOŚCI]

Jolanta Waligóra
26.08.2019 15:18
TVP - jesień 2019: ramówka, nowe programy, seriale. Kiedy i co obejrzeć? [NOWOŚCI]
fot. Youtube/TVP VOD

Ramówka TVP na jesień 2019 i nowości, które będzie można oglądać od września w Telewizji Polskiej to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. W najnowszej ramówce powrócą znane dobrze wszystkim programy i seriale, ale i pojawi się wiele nowości, m.in. show "Czar par" czy "Najgorszy kucharz". Szczegółową jesienną ramówkę TVP 2019, można znaleźć poniżej.

Jesienna ramówka TVP 2019 - seriale, programy, nowości. Kiedy pojawi się najnowsza ramówka Telewizji Polskiej? Co będzie można oglądać od września? Jakie programy i seriale powrócą, a jakie pojawią się nowości? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy ramówkę TVP 2019 na jesień.

TVP - jesień 2019: ramówka, programy, seriale [NOWOŚCI]

Ramówka TVP na jesień 2019 tradycyjnie wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród widzów Telewizji Polskiej. Stacja przygotowała kilka nowości, które z pewnością zaskoczą niejedną osobę. We wrześniu na antenie zadebiutuje m.in. program kulinarny "Najgorszy kucharz", który prowadzony będzie przez Dariusza Kuźniaka oraz Marcina Kuca. Ponadto będzie można oglądać show "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?", w którym - jak sama nazwa wskazuje - teściowe i synowe rywalizować będą ze sobą, przygotowując potrawy. Innym programem, który zadebiutuje, jest "Gotowi do gotowania. Start!" z Marzeną Rogalską w roli prowadzącej. 

TVN - jesień 2019: ramówka, nowe seriale i programy. Kiedy i co oglądać?

Kolejną nowością w ramówce TVP na jesień 2019 jest program "Wkręceni w randkę", który prowadzić będą Anna Lucińska oraz Aleksander Sikora. Dodatkowo od września będzie można oglądać teleturniej mistrza puenty Radka Brzózki "Gra słów. Krzyżówka". Na antenę TVP po 23 latach powróci także kultowy program "Czar par". Show poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. Przez 12 tygodni będziemy śledzić rywalizację par, które zostaną poddane próbom testującym ich miłość i wiedzę o sobie nawzajem. Zmagania uczestników będą oceniać: Katarzyna Cichopek z mężem Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura.

Polsat: jesień 2019 - nowa ramówka, programy, seriale. Co i kiedy oglądać?

Jesienna ramówka TVP 2019 - programy i seriale. Co powróci?

Oprócz licznych nowości, w ramówce TVP na jesień 2019 zobaczymy także znane dobrze wszystkim widzom Telewizji Polskiej seriale i programy. Na antenę powróci m.in. popularne show "The Voice of Poland" - przed nami 10. jubileuszowa edycja show, w której w fotelach trenerskich zasiądą: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. W niedzielę z kolei będzie można oglądać kolejny sezon "Rolnik Szuka Żony". 

Ponadto w jesienne ramówce TVP 2019 powrócą także takie programy jak m.in. "Koło Fortuny" czy "Jaka to melodia". Dodatkowo we wrześniu powrócą także lubiane seriale, jak "Echo serca", "M jak miłość" (oba od 10 września), "Barwy szczęścia" (od 2 września), "Na dobre i na złe" (od 11 września), "Rodzinka.pl", "Wojenne dziewczyny" (oba od 8 września), "O mnie się nie martw", "Klan", "Leśniczówka", "Korona królów" (wszystkie od 9 września), "Komisarz Alex" (od 7 września) czy "Ojciec Mateusz" (od 12 września). 

Poniżej przedstawiamy spot TVP na jesień 2019, zapowiadający nową ramówkę.

RadioZET.pl/JW