Zamknij

TVP: wiosenna ramówka 2019 - seriale, programy, nowości. Kiedy i co oglądać?

Redakcja
15.02.2019 11:40
TVP: wiosenna ramówka 2019 - seriale, programy, nowości. Kiedy i co oglądać?
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EASTNEWS

W wiosennej ramówce TVP 2019 znalazły się zarówno dobrze znane wszystkim widzom Telewizji Polskiej programy i seriale, jak i kilka nowości. Na wiosnę 2019 w TVP po raz pierwszy będzie można oglądać m.in. "Dance, Dance, Dance" czy "To był rok". Nie zabraknie także kontynuacji lubianych przez widzów seriali - "M jak miłość", "Ojciec Mateusz", "Za marzenia". Poniżej przedstawiamy nową ramówkę TVP 2019 na wiosnę.

TVP - wiosna 2019: nowa ramówka, programy, seriale w Telewizji Polskiej. Co oglądać na wiosnę? Kiedy i o której godzinie emisja poszczególnych programów? Szczegółowe informacje o wiosennej ramówce TVP 2019 zamieszczamy poniżej.

» Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT] «

TVP: nowa ramówka 2019 - seriale, programy, nowości na wiosnę

W wiosennej ramówce TVP 2019, oprócz dobrze znanych wszystkim widzom Telewizji Polskiej programów i seriali, pojawiło się także kilka nowości. Na wiosnę w TVP 2019 wyemitowany zostanie nowy program "Dance, Dance, Dance". Premiera tanecznego show zaplanowana jest na 2 marca, na godzinę 20:05. Widzowie będą mogli oglądać także program "To był rok". Jego formula może przypominać "Kocham cię, Polsko". Po dwóch stronach stają drużyny złożone z aktorów, muzyków i celebrytów, którzy muszą popisać się wiedzą na temat danego okresu - od lat 60. do początku XXI wieku. 

» "Więzień miłości" - obsada, streszczenie, emisja. O czym jest serial turecki? «

W nowej ramówce TVP 2019 znalazł się także nowy serial "Stulecie winnych". Odcinki emitowane będą co niedzielę, począwszy od 3 marca, o godzinie 20:15. Wiosną w TVP 2019 zobaczymy również kolejne odcinki zimowych nowości – bijące rekordy popularności "Sanatorium miłości" oraz medyczny serial "Echo serca".

TVP - wiosenna ramówka 2019 - kiedy i co oglądać na wiosnę w TVP? [SPOT]

Naturalnie w nowej, wiosennej ramówce TVP 2019 nie zabrakło także kontynuacji lubianych przez widzów Telewizji Polskiej seriali. Już niebawem będzie można oglądać m.in. "M jak Miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", "Na sygnale", "Rodzinka.pl", "Za marzenia", "Ojciec Mateusz", "O mnie się nie martw".

Ponadto na wiosnę w TVP 2019 powrócą takie programy, jak: "La La Poland", "Familiada", "Jaka to melodia?", "The Wall. Wygraj marzenia" - z nowym prowadzącym - Maciejem Kurzajewskim, "Jeden z dziesięciu" oraz "Koło Fortuny".

» Polsat - wiosna 2019: nowa ramówka, seriale i programy. Czego możemy się spodziewać? «

Spot wiosennej ramówki TVP 2019 można znaleźć poniżej.

» Wiosenna ramówka TVP 2019 - piosenka: co to za utwór i kto go śpiewa?

RadioZET.pl/JW