Zamknij

Taco Hemingway: trasa Cafe Belga 2018 - miasta, daty, bilety na koncerty

Redakcja
29.08.2018 15:54
Taco Hemingway: trasa Cafe Belga 2018 - miasta, daty, bilety na koncerty
fot. Pawel Skraba/REPORTER/EASTNEWS

Taco Hemingway rusza w trasę koncertową Cafe Belga 2018! Filip Szczeniak wystąpi m.in. w Poznaniu, Gdańsku i Katowicach, a pierwsze koncerty odbędą się jeszcze w październiku tego roku. Kiedy, gdzie zagra i w jakiej cenie bilety na koncerty Taco Hemingwaya? Przedstawiamy daty i sprawdzamy, jakie miasta znalazły się na trasie koncertowej Cafe Belga.

Taco Hemingway: trasa koncertowa Cafe Belga 2018 - miasta, daty, bilety na koncerty. Gdzie, kiedy, po ile wejściówki? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat jesiennych koncertów artysty.

Taco Hemingway: trasa Cafe Belga 2018 - miasta i daty koncertów

Taco Hemingway rusza w trasę koncertową Cafe Belga! Jesienne koncerty będą promować ostatni album artysty, który został wydany w lipcu. Znalazło się na nim 11 utworów, wyprodukowanych przez Rumaka i Borucciego. Jest to drugi studyjny album w karierze Filipa Szcześniaka. Nadchodzące występy to prawdopodobnie ostatnia szansa na usłyszenie rapera na żywo w najbliższym czasie. W końcu Taco, na płycie Cafe Belga, zapowiedział przerwę od muzyki w 2019 roku. 

W czwartek, 23 sierpnia na oficjalnym profilu artysty na Facebooku pojawiła się pierwsza informacja na temat trasy koncertowej Cafe Belga 2018. Taco Hemingway wystąpi m.in. w Poznaniu, Gdańsku oraz Katowicach. Pozostałe miasta, w których odbędą się koncerty, nie zostały jeszcze ujawnione. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. Miasta na trasie koncertowej Taco Hemingwaya wraz z dokładnymi datami występów można znaleźć poniżej.

> Katowice (Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach) - 20 października / bilety wyprzedane

> Wrocław (A2-Centrum Koncertowe) - 3 listopada / bilety wyprzedane

> Wrocław (A2-Centrum Koncertowe) - 3 listopada / bilety wyprzedane

> Gdańsk (Klub B90) - 8 listopada / bilety wyprzedane

> Gdańsk (Klub B90) - 9 listopada / bilety wyprzedane

> Kraków (Klub Studio) - 13 listopada

> Poznań (Sala Ziemi) - 29 listopada / bilety wyprzedane

> Dublin (Button Factory) - 30 listopada

> Łódź (Klub Wytwórnia) - 14 grudnia

Trasa Cafe Belga 2018 - bilety na koncerty Taco Hemingwaya. Za ile wejściówki?

Bilety na trasę koncertową Taco Hemingwaya "Cafe Belga" 2018 są w sprzedaży. Wejściówki można zakupić tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony Going - hot.goingapp.pl

Cena biletów na koncerty Taco Hemingwaya 2018 oscylują w granicach od około 65 zł do około 120 zł w zależności od wybranego miasta oraz puli wejściówek.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW