Zamknij

Taconafide koncert: bilety, data, miejsce - kiedy premierowy występ duetu?

Redakcja
19.03.2018 11:49
Taconafide koncert: bilety, data, miejsce
fot. screen z Youtube/Taconafide/Art-B

Taconafide koncert: bilety, data, miejsce - kiedy premierowy występ Taco Hemingwaya i Quebonafide? To pytanie zadaje sobie wielu fanów artystów, którzy kilka dni temu udostępnili długo wyczekiwany, pierwszy wspólny kawałek. Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące trasy koncertowej Ekodiesel Tou.

Taconafide, czyli Taco Hemingway i Quebonafide szykują swoją pierwszą wspólną trasę koncertową. Sprawdzamy, kiedy odbędzie się premierowy występ duetu i gdzie można kupić bilety na wydarzenie.

» Kayah Bregovic: koncert 2018 - bilety, data, miejsce «

Taconafide koncert: kiedy i gdzie wystąpią artyści?

Taco Hemingway i Quebonafide nagrali wspólny materiał, który ukaże się już 13 kwietnia. Co ciekawe, już teraz na stronie taconafide.pl, można zamówić specjalne wydanie preorder. Limitowany nakład wzbogacony będzie o dodatkowe CD z remiksami oryginalnych utworów, zwrotkami zaproszonych gości oraz produkcjami, które nie pojawiły się na płycie. Wspólny album "Soma, 05 mg" promowany będzie wyjątkową trasą koncertową, która rozpocznie się w Krakowie. To właśnie w hali Tauron Arena odbędzie się premierowy występ duetu.

Ekodiesel Tou, bo tak nazywa się wspólna trasa Taco Hemingwaya i Quebonafide, składać się będzie z siedmiu koncertów. Jest to także jedyna planowana wspólna trasa duetu. Gdzie i kiedy zagrają artyści?

- 19.04.2018 - Kraków (Tauron Arena)

- 21.04.2018 - Warszawa (Torwar)

- 22.04.2018 - Katowice

- 24.04.2018 - Poznań

- 26.04.2018 - Gdańsk

- 27.04.2018 - Łodź

- 28.04.2018 - Wrocław

Przypominamy, że kilka dni temu udostępniony został jeden z kawałków artystów "Art-B" (link znajdziecie poniżej), który wywołał ogromne emocje wśród fanów, którzy od dłuższego czasu czekali na efekty współpracy Taco Hemingwaya i Quebonafide. W ciągu dwóch dni, singiel zapowiadający wspólny projekt artystów zdobył ponad 2 mln wyświetleń. 

Taconafide koncerty: bilety - gdzie i za ile kupimy wejściówki na występ?

Bilety na koncert Taco Hemingwaya i Quebonafide są w sprzedaży. Można je zakupić na stronie biletomat.pl. Wejściówkę, zarówno na koncert w Krakowie, jak i w Warszawie, można nabyć w cenie 89 zł (jest to IV pula). Przypominamy, że bilety dostępne będą do wyczerpania, jednak nie później niż do 19 kwietnia, do godziny 16:00 (Kraków) oraz do 21 kwietnia, do godziny 16:00 (Warszawa).

RadioZET.pl/JW