Zamknij

Tajemnice Majorki - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP2?

17.07.2020 12:32
Tajemnice Majorki - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP2?
fot. Youtube/TVP VOD

"Tajemnice Majorki" to nowy serial kryminalny emitowany w Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek można było obejrzeć 13 lipca 2020, a kolejne epizody emitowane będą co tydzień. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Tajemnice Majorki" i kiedy oglądać w TVP2, można znaleźć poniżej.

Serial "Tajemnice Majorki" - ile ma odcinków? Kiedy oglądać w TVP2? O której godzinie emisja? O czym opowiada nowy kryminał? Kto gra? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Tajemnice Majorki" i kiedy oglądać w TVP.

Tajemnice Majorki - ile odcinków ma serial?

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Tajemnice Majorki". Kryminalna produkcja, która emitowana jest w Telewizji Polskiej, składa się dokładnie z dziesięciu epizodów. Każdy z odcinków liczy około 50 minut.

W rolach głównych w serialu "Tajemnice Majorki" występują Elen Rhys oraz Julian Looman. Ponadto w obsadzie znaleźli się również m.in. Maria Fernandez Ache, Tábata Cerezo, Nacho Aldeguer, Tanya Moodie, Amy Beth Hayes oraz Jan Cornet.

Zagłosuj

Lubisz seriale kryminalne?

Liczba głosów:

Serial Tajemnice Majorki - kiedy i o której godzinie oglądać w TVP2?

Pierwszy odcinek serialu "Tajemnice Majorki" wyemitowany został 13 lipca 2020 roku. Kolejne odcinki produkcji będzie można oglądać co tydzień, w każdy poniedziałek o godzinie 21:50 na antenie TVP2.

Jak czytamy w opisie serialu "Tajemnice Majorki" na portalu Telemagazyn.pl, brytyjska policjantka, Miranda Blake eskortuje świadka koronnego, który obiecał wydać Scotland Yardowi cały swój gang i trzydziestomilionowy łup z ostatniego skoku. Na lotnisku w Palma de Mallorca jej podopieczny zostaje zastrzelony, a ona sama ledwie uchodzi z życiem.

Naginając procedury, Miranda pozostaje na wyspie, by schwytać byłych wspólników i zabójców gangstera. Miejscowa policja przydziela jej do pomocy swojego niemieckiego rezydenta, Maxa Wintera. Współpraca dwojga policjantów o kompletnie dmiennych charakterach przynosi efekty. Miranda otrzymuje propozycję pozostania na Majorce nieco dłużej.

RadioZET.pl