Zamknij

Take me out. Umów się ze mną: gdzie i kiedy oglądać nowe randkowe show?

Redakcja
06.03.2018 15:34
"Take me out. Umów się ze mną." już jutro w telewizji!
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

"Take me out. Umów się ze mną" - gdzie oglądać online? Kiedy premiera w telewizji? Co to za program? To jedne z częstych pytań zadawanych przez internautów. Wyjaśniamy zasady nowego show randkowego i przedstawiamy pierwsze uczestniczki "Take me out".

"Take me out" 2018 to nowy program randkowy, który emitowany będzie już niebawem! "Umów się ze mną" to polska wersja randkowego australijskiego formatu "Taken out". Program transmitowany jest już w 30 krajach, m.in. w w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, a teraz także w Polsce.

"Take me out" online - gdzie i kiedy oglądać?

Gdzie oglądać nowy program "Take me out"? Pierwszy odcinek show wyemitowany zostanie już jutro, 7 marca (środa), o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. Ci, którzy nie będą mogli zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia "Take me out" online. Pierwszy odcinek nowego programu będzie można obejrzeć na internetowej platformie ipla.tv

Pierwszy sezon programu "Take me out" będzie składać się z 10 odcinków, a każdy z nich potrwa około 60 minut. Randkowe show poprowadzi Piotr "Guma" Gumulec - artysta kabaretowy, znany widzom Polsatu z "Kabaretu na żywo".

"Take me out. Umów się ze mną" - zasady programu

Zasady show są bardzo proste. W każdym odcinku trzydzieści uczestniczek zobaczy kilku singli. Następnie każdy z nich pojedynczo będzie musiał przekonać do siebie kandydatki. Będzie mieć na to szansę aż w trzech rundach. W każdym z etapów uczestniczki będą mogły zadecydować, czy są zainteresowane spotkaniem z danym singlem, czy też wolą zrezygnować z dalszego udziału w programie. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna dziewczyna, nastąpi odwrócenie ról i to mężczyzna poprzez zadawanie kluczowych pytań będzie wybierał, z którą kobietą pójdzie na wyjątkową randkę.

Uczestniczki "Take me out" 2018

Uczestniczki nowego programu "Take me out" są w większości z Warszawy, jednak zobaczymy też dziewczyny z Wielkiej Brytanii, Ukrainy, czy Angoli. Niektóre z nich niedawno rozstały się z chłopakiem, inne były w trakcie zmiany pracy, a jeszcze inne rzuciły wszystko i przyjechały do Polski, aby wziąć udział w randkowym show.

Czy któraś kandydatka odnajdzie prawdziwą miłość? Odpowiedzi możemy oczekiwać już jutro!

RadioZET.pl/JW