Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji?

19.06.2019 14:00

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami 10" i data premiery kolejnych odcinków to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów tanecznego programu. Choć wiele informacji na temat show na razie owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, co wiadomo o 10. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji? fot. Mateusz Jagielski/East News

"Taniec z Gwiazdami 10" - UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej 10. edycji tanecznego programu? Kiedy premiera nowych odcinków show? Kto zasiądzie w jury? Co już wiadomo o jubileuszowej serii? Sprawdzamy informacje o uczestnikach "Tańca z Gwiazdami" i przedstawiamy datę premiery.

"Taniec z Gwiazdami 10" - UCZESTNICY: kto wystąpi w nowej edycji?

Informacji na temat tego, kto wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami 10", szuka wielu fanów tanecznego show. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Lista uczestników "Tańca z Gwiazdami 10" nie została jeszcze ogłoszona. Nie wiadomo zatem, kto wystąpi w jubileuszowej edycji programu ani z kim przeprowadzane będą rozmowy. 

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje o uczestnikach, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Przypomnijmy, że 9. edycję programu wygrała Joanna Mazur, która była w parze z Janem Klimentem.

Kiedy "Taniec z Gwiazdami 10"? [DATA PREMIERY]

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów tanecznego show - jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polsat podjęła decyzję o realizacji dziesiątej odsłony tego widowiska. 10. edycja "Tańca z Gwiazdami" trafi do jesiennej ramówki. Informację tę potwierdziła Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat. Przypomnijmy, że do tej pory show emitowane było na wiosnę. 

"Taniec z Gwiazdami 10" prawdopodobnie emitowany będzie o tej samej porze, czyli w piątki, o godzinie 20:00, ale informacja ta nie została jeszcze potwierdzona.

Co ciekawe, możliwe, że w jubileuszowej edycji tanecznego show zmienią się zasady głosowania. W jednym z wywiadów Iwona Pavlović powiedziała, że po finale 9. edycji jury, jako profesjonaliści, czuli się jak drugorzędni sędziowie w programie. Dodała, że zaskoczyła ją moc internetu i że w przyszłej edycji zasady głosowania mogą być spokojniejsze. Przypomnijmy, że w sieci zawrzało, gdy podczas poprzedniej edycji show do ścisłego finału awansował Tomasz Działowy "Gimper", a nie Tamara Gonzalez-Perea, która zdecydowanie lepiej radziła sobie na parkiecie.

RadioZET.pl/JW

Oceń