Zamknij

Taniec z Gwiazdami 10: UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie i kiedy premiera 10. edycji?

Jolanta Waligóra
13.09.2019 14:07
Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami 10" to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów tanecznego programu. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły na temat nowego sezonu show zostały opublikowane. Sprawdzamy, co wiadomo o 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" i przedstawiamy pełną listę uczestników.

"Taniec z Gwiazdami 10" - UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej 10. edycji tanecznego programu? Kiedy premiera nowych odcinków show? Kto zasiądzie w jury? Co już wiadomo o jubileuszowej serii? Sprawdzamy informacje o uczestnikach "Tańca z Gwiazdami" i przedstawiamy datę premiery.

Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY: kto wystąpi w nowej edycji?

Informacji na temat tego, kto wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" 2019, szuka wielu fanów tanecznego show. Mamy dobre wiadomości - pełna lista uczestników "Tańca z Gwiazdami 10" została już ogłoszona. Wiadomo, że w show zatańczy polska aktorka i prezenterka telewizyjna Barbara Kurdej-Szatan. Co więcej, na parkiecie zmierzy się m.in. ze swoim mężem Rafałem Szatanem, który jest kolejnym uczestnikiem programu "Taniec z Gwiazdami". Ich rywalem będzie m.in. Akop Szostak, Mistrz Europy w Kulturystyce Klasycznej, zawodnik MMA i trener personalny. Ponadto swoje umiejętności taneczne w programie zaprezentuje także prezenterka Ola Kot. 

Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY. Kto z kim zatańczy w 10. edycji? [UCZESTNICY]

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami 10 - LISTA

Poniżej przedstawiamy wszystkich uczestników 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" 2019:

Jeśli chodzi o tancerzy "Tańca z Gwiazdami 10" i tancerki, którzy będą uczyć swoje partnerki i partnerów kroków tanecznych, to w najnowszej edycji wystąpią: Jacek Jeschke, Lenka Klimentova, Jan Kliment, Tomasz Barański, Rafał Maserak, Kamil Kuroczko, Janja Lesar, Hania Żudziewicz, Sara Janicka, Adam Adamonis.

Przypomnijmy, że 9. edycję programu wygrała Joanna Mazur, która była w parze z Janem Klimentem.

Kiedy Taniec z Gwiazdami 10? [DATA PREMIERY]

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów tanecznego show - jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polsat podjęła decyzję o realizacji dziesiątej odsłony tego widowiska. 10. edycja "Tańca z Gwiazdami" trafi do jesiennej ramówki. Informację tę potwierdziła Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat. Przypomnijmy, że do tej pory show emitowane było na wiosnę. 

"Taniec z Gwiazdami" 2019 emitowany będzie o tej samej porze, czyli w piątki, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.

Co ciekawe, możliwe, że w jubileuszowej edycji tanecznego show zmienią się zasady głosowania. W jednym z wywiadów Iwona Pavlović powiedziała, że po finale 9. edycji jury, jako profesjonaliści, czuli się jak drugorzędni sędziowie w programie. Dodała, że zaskoczyła ją moc internetu i że w przyszłej edycji zasady głosowania mogą być spokojniejsze. Przypomnijmy, że w sieci zawrzało, gdy podczas poprzedniej edycji show do ścisłego finału awansował Tomasz Działowy "Gimper", a nie Tamara Gonzalez-Perea, która zdecydowanie lepiej radziła sobie na parkiecie.

RadioZET.pl/JW