Zamknij

Taniec z Gwiazdami 12 - kiedy nowa edycja tanecznego programu Polsatu?

10.11.2020 12:00
Taniec z Gwiazdami 12 - kiedy nowa edycja tanecznego programu Polsatu?
fot. Piotr Molecki/East News

Kiedy 12. edycja "Tańca z Gwiazdami"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani tanecznego programu Polsatu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków show. Szczegóły dotyczące daty premiery 12. sezonu "Tańca z Gwiazdami", można znaleźć poniżej. Artykuł będziemy aktualizować.

"Taniec z Gwiazdami", 12. sezon - kiedy premiera nowej edycji? Na kiedy zaplanowana jest emisja kolejnego sezonu tanecznego programu Polsatu? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 12. edycja "Tańca z Gwiazdami".

Taniec z Gwiazdami 12 - kiedy nowa edycja tanecznego programu Polsatu?

Informacje na temat tego, kiedy 12. sezon "Tańca z Gwiazdami", szczególnie interesują wiele osób. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez fanów tanecznego programu Polsatu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków show. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy 12. edycja "Tańca z Gwiazdami". 

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na temat nowych odcinków show, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Agnieszka Kaczorowska wróci do "Tańca z gwiazdami"? Ale już nie w roli tancerki

Taniec z Gwiazdami, sezon 12 - kiedy premiera nowych odcinków? [DATA]

O nowym sezonie "Tańca z Gwiazdami" wypowiedziała się jurorka programu, Iwona Pavlović, w rozmowie z Party.pl. 

Taniec z gwiazdami: Co dalej z programem? Iwona Pavlović o kolejnej edycji show

Patrząc na to, co się dzieje w tej chwili, myślę, że byłoby ryzykowne podejmować decyzję o realizacji kolejnej edycji naszego programu. Myślę, że potrzeba czasu, żeby zobaczyć, czy COVID będzie trwał dłużej, niż myślimy. Myślę, że stacja i produkcja nie chcą sobie pozwolić, żeby kolejna edycja była z takimi przygodami, jak ta.

Nie wiadomo zatem, czy premiera 12. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" odbędzie się na wiosnę 2021, czy dopiero na jesieni. Wszystko zależeć będzie od obecnie panującej sytuacji w Polsce i na świecie.

Przypomnijmy, że 11. edycja programu zakończyła się przedwcześnie. Finał został przesunięty ze względu na nieobecność Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej oraz Sylwii Lipki i Rafała Maseraka. Obie pary musiały zrezygnować ze względu na podejrzenie zarażenia koronawirusem. W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" zmierzyły się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Choć to Julia zdobyła wyższe noty od jurorów, ostatecznie 11. edycję show wygrała Edyta.

RadioZET.pl