Zamknij

Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY. Kto z kim zatańczy w 10. edycji? [UCZESTNICY]

Jolanta Waligóra
13.09.2019 13:56
Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY. Kto z kim zatańczy w 10. edycji? [UCZESTNICY]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Pary "Tańca z Gwiazdami" 2019 i uczestnicy 10. edycji programu interesują wszystkich fanów show, którzy chcą śledzić poczynania gwiazd na parkiecie. W najnowszym sezonie programu swoje umiejętności taneczne zaprezentują m.in. Sandra Kubicka, Reni Jusis czy Akop Szostak. Kogo jeszcze zobaczymy i co najważniejsze - kto z kim zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami" 2019? Pary i listę uczestników zamieszczamy poniżej.

"Taniec z Gwiazdami 10" - PARY: kto z kim zatańczy w 2019? Jakie gwiazdy wystąpią w 10. edycji programu? Jakich tancerzy zobaczymy na parkiecie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje i przedstawiamy pary "Tańca z Gwiazdami" 2019.

Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY: kogo zobaczymy w programie?

Pary "Tańca z Gwiazdami" 2019 to temat, na który informacji poszukuje wielu miłośników tanecznego show, którzy chcą śledzić poczynania gwiazd na parkiecie. Mamy dobre wiadomości - jakiś czas temu poznaliśmy wszystkich uczestników programu, a niedawno "Super Express" ogłosił pary "Tańca z Gwiazdami 10".

Na parkiecie swoje umiejętności taneczne zaprezentuje m.in. polska aktorka i prezenterka telewizyjna Barbara Kurdej-Szatan. Co ciekawe, w show zmierzy się ze swoim mężem Rafałem Szatanem. Ich rywalem będzie m.in. Akop Szostak, Mistrz Europy w Kulturystyce Klasycznej, zawodnik MMA i trener personalny. Ponadto swoje umiejętności taneczne w programie zaprezentuje także prezenterka Ola Kot. Wśród uczestników "Tańca z Gwiazdami" 2019 znaleźli się także: Monika Miller, Damian Kordas, Sandra Kubicka, Reni Jusis, Joanna "Ruda" Lazer, Magda Małczyk oraz Magda Bereda.

Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji?

Jeśli chodzi o tancerzy i tancerki, którzy będą uczyć swoje partnerki i partnerów kroków tanecznych, to w najnowszej edycji wystąpią: Jacek Jeschke, Lenka Klimentova, Jan Kliment, Tomasz Barański, Rafał Maserak, Kamil Kuroczko, Janja Lesar, Hania Żudziewicz, Sara Janicka, Adam Adamonis, Michael Stetsyuk.

Pary Tańca z Gwiazdami 10 - kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY 2019]

Poniżej można znaleźć prawie wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami" 2019:

W dziesiątej edycji tanecznego show zmierzy się ze sobą jedenaście par. Profesjonalni tancerze będą partnerować gwiazdom w nauce tańca oraz podczas konkursowych występów w studio. Ich występy prawdopodobnie oceni jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Telewizja Polsat podjęła decyzję o realizacji dziesiątej odsłony tego widowiska. 10. edycja "Tańca z Gwiazdami" trafi do jesiennej ramówki. Show prawdopodobnie emitowane będzie o tej samej porze, czyli w piątki, o godzinie 20:00, ale informacja ta nie została jeszcze potwierdzona. 

RadioZET.pl/JW