Zamknij

Taniec z Gwiazdami 2019: PARY - kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY]

Karolina Piotrowska
29.03.2019 21:30
Taniec z Gwiazdami 2019: PARY - kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Wszystkie pary w "Tańcu z Gwiazdami", których rywalizację w programie będziemy mogli oglądać już od początku marca 2019 roku, są już znane. Poniżej znajdziecie nazwiska uczestników oraz rozpiskę, kto z kim zatańczy w "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami".

Taniec z Gwiazdami 2019: PARY - kto z kim zatańczy? Uczestnicy zostali ogłoszeni na kilka tygodni przed rozpoczęciem programu. Sprawdzamy, które gwiazdy zatańczą z najbardziej znanymi tancerzami oraz wszystkie pary w "Tańcu z Gwiazdami" w 2019 roku. 

»  "Taniec z gwiazdami" 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

Kto z kim zatańczy w "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami"?

Dla większości widzów, którzy czekają na kolejną edycję tanecznego show, najważniejsza jest informacja, kto z kim zatańczy w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Tym razem swoich sił na parkiecie spróbuje m.in. Tamara Gonzalez Perea, znana jako "Macademian Girl", Joannę Mazur, czyli niedowidząca mistrzyni świata w biegu na 1500 m czy też Agnieszka Radwańska, która jakiś czas temu zakończyła karierę tenisistki.

Opublikowana została także lista partnerek oraz partnerów gwiazd, które zmierzą się w tegorocznej edycji show. Zatańczą m.in. Walerija Żurawlewa, Paulina Biernat, Natalia Głębocka, Janja Lesar, Kasia Vu Manh, Lenka Klimentova, Jan Kliment, Rafał Maserak, Stefano Terrazzino, Wojciech Jeschke, Tomasz Barański i Michał Jeziorowski.

"Taniec z gwiazdami": Oficjalna prezentacja par [GALERIA]

Poniżej prezentujemy listę wszystkich gwiazd oraz ich pary w "Tańcu z Gwiazdami" 2019. Każdy duet wspólnie powalczy o zdobycie głównej nagrody w programie, czyli statuetkę kryształowej kuli oraz 100 tysięcy złotych.

Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY i uczestnicy

W dziewiątej edycji tanecznego show po raz kolejny zmierzy się ze sobą dwanaście par. Profesjonalni tancerze będą partnerować gwiazdom w nauce tańca oraz podczas konkursowych występów w studio. Ich występy oceni jury w składzie: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Aleksandra Jordan. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

RadioZET.pl/KP