Zamknij

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł w dziewiątym odcinku? [03.05.2019]

Karolina Piotrowska
03.05.2019 23:00
Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł w dziewiątym odcinku? [03.05.2019]
fot. Piotr Molecki/East News

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? W piątek, 3 maja 2019 w Telewizji Polsat wyemitowany zostanie dziewiąty odcinek nowej edycji programu. W poprzednim odcinku odpadli Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, a tym razem na parkiecie zaprezentują się już tylko 4 z 12 par. Sprawdzamy, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" 3.05.

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł w dziewiątym odcinku 03.05? Kto dostał najmniej głosów widzów i która para pożegna się z programem? Kto otrzymał najniższe noty? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" w piątek, 3 maja.

Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w dziewiątym odcinku? [03.05.2019]

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" 03.05? Informacji na ten temat najczęściej szukają fani programu, którzy nie mogą obejrzeć go na żywo w telewizji. Przypomnijmy, że dziewiąty odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 3 maja w Telewizji Polsat i właśnie wtedy dowiemy się, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" 2019 i nie powalczy dalej o zdobycie kryształowej kuli.

W piątek, 3 maja na parkiecie swoje umiejętności taneczne zaprezentują już tylko 4 pary, ponieważ do tej pory z "Tańca z Gwiazdami" odpadło aż 8 uczestników i ich partnerów tanecznych. W tym odcinku program opuściła kolejna para.

W dziewiątym odcinku "Tańca z Gwiazdami" odpadli Jakub Kucner i Lenka Klimentova.

» Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł z Tańca z Gwiazdami w trzecim odcinku? [15.03.2019]

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? [03.05.2019]

Wiemy już, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" 03.05.2019! Do tej pory z programem musieli pożegnać się: Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke oraz Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Jeziorowski (drugi odcinek), Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa (trzeci odcinek), Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar (czwarty odcinek), Justyna Żyła i Tomasz Barański (piąty odcinek), Daniel Kuczaj i Paulina Biernat (szósty odcinek), Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino (siódmy odcinek). W ósmym odcinku odpadli Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh. Wyniki możemy poznać w każdy piątek wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo.

Przypominamy także wszystkie pary w "Tańcu z Gwiazdami", które pojawią się na parkiecie w dziewiątym odcinku programu:

Zagłosuj

Kto powinien odpaść z programu w tym tygodniu?

Liczba głosów:

W jury programu "Taniec z Gwiazdami" tradycyjnie zasiedli: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Ola Jordan. "Taniec z Gwiazdami" prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Zobacz także

» "Taniec z Gwiazdami" - kto odpadł w pierwszym odcinku? [1.03.2019]

RadioZET.pl/KP