Zamknij

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł w ósmym odcinku? [08.11.2019]

Karolina Piotrowska
15.11.2019 13:24
Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł w ósmym odcinku? [08.11.2019]
fot. Piotr Molecki/East News

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? W piątek, 8 listopada 2019 w Telewizji Polsat wyemitowany zostanie ósmy odcinek nowej edycji programu. W poprzednim tygodniu odcinek nie był emitowany ze względu na przypadające w tym dniu święto Wszystkich Świętych. W tym tygodniu na parkiecie zaprezentuje się już tylko 5 z 11 par. Sprawdzamy, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" 08.11.

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł w ósmym odcinku 08.11? Kto dostał najmniej głosów widzów i która para pożegna się z programem? Kto otrzymał najniższe noty? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" w piątek, 8 listopada.

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł w 9. odcinku? [PÓŁFINAŁ 15.11.2019]

Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w ósmym odcinku? [08.11.2019]

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" 08.11? Informacji na ten temat najczęściej szukają fani programu, którzy nie mogą obejrzeć go na żywo w telewizji. Przypomnijmy, że ósmy odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 8 listopada w Telewizji Polsat i właśnie wtedy dowiemy się, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" 2019 i nie powalczy dalej o zdobycie kryształowej kuli.

W piątek, 8 listopada na parkiecie swoje umiejętności taneczne zaprezentowało już tylko 5 par, ponieważ do tej pory z "Tańca z Gwiazdami" odpadło 6 uczestników i ich partnerów tanecznych. W poprzednim tygodniu odcinek nie był emitowany ze względu na przypadające w tym dniu święto Wszystkich Świętych. Emisja odcinka została przesunięta, w związku z tym dopiero w najbliższy piątek program opuszczą kolejne pary.

W ósmym odcinku Tańca z Gwiazdami odpadli Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko.

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? [08.11.2019]

Wieczorem dowiedzieliśmy się, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami" 08.11.2019! Do tej pory z programem musieli pożegnać się również Reni Jusis i Michael Stetsyuk, Rafał Szatan i Lenka Klimentova, Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak, Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz, Akop Szostak i Sara Janicka oraz Ola Kot i Tomasz Barański. Wyniki możemy poznać w każdy piątek wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo.

Przypominamy także wszystkie pary w "Tańcu z Gwiazdami", które pojawiły się na parkiecie w ósmym odcinku programu:

Taniec z gwiazdami: partner Sandry Kubickiej rezygnuje z programu

W jury programu "Taniec z Gwiazdami" zasiedli: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. "Taniec z Gwiazdami" prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

RadioZET.pl/KP