Zamknij

Taniec z Gwiazdami 2020 - kto wygrał program i zdobył kryształową kulę? [FINAŁ, ZWYCIĘZCA]

23.10.2020 22:00
Taniec z Gwiazdami 2020 - kto wygrał program? [FINAŁ 2020, ZWYCIĘZCA]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Kto wygrał "Taniec z Gwiazdami"? W piątek, 23 października 2020 w Telewizji Polsat wyemitowany zostanie ostatni, finałowy odcinek nowej edycji programu. Tym razem na parkiecie zaprezentują się już tylko 2 pary. Sprawdzamy, kto wygrał finał "Tańca z Gwiazdami" 23.10 i kim jest zwycięzca kolejnej edycji show.

Taniec z Gwiazdami 2020 - kto wygrał finał programu 23.10? Kto dostał najwięcej głosów widzów i która para otrzymała kryształową kulę? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy, kto wygrał finał "Tańca z Gwiazdami" w piątek, 23 października.

Taniec z Gwiazdami - FINAŁ 2020: kto w finale, kiedy i gdzie oglądać?

Taniec z Gwiazdami - kto wygrał finał programu? [ZWYCIĘZCA 2020]

Kto wygrał "Taniec z Gwiazdami" 22.10? Informacji na ten temat szukają przede wszystkim fani programu, którzy nie mogą obejrzeć go na żywo w telewizji. Przypomnijmy, że ostatni, finałowy odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 23 października w Telewizji Polsat i właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, kto wygrał "Taniec z Gwiazdami" 2019, kryształową kulę i nagrodę pieniężną.

W piątek, 23 października na parkiecie swoje umiejętności taneczne zaprezentowały już tylko 2 pary. 

Przypominamy także pary w "Tańcu z Gwiazdami", które pojawiły się na parkiecie w finale programu oraz sylwetki uczestników:

Po kliknięciu w nazwiska uczestników, możecie przeczytać więcej informacji na ich temat.

Obecna edycja programu musiała zostać skrócona, a finał odbędzie się wcześniej, niż był planowany. W oficjalnym komunikacie na koncie programu na Instagramie mogliśmy przeczytać następujący komunikat:

W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka.

Przypomnijmy, że aktualna edycja programu musiała zostać przerwana z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa w Polsce i na świecie. Emisja zakończyła się 12 marca na drugim odcinku show, a nowe odcinki powróciły na antenę jesienią.

Kto wygrał "Taniec z Gwiazdami"? [WYNIKI 23.10.2020]

Wiemy już, kto wygrał finał "Tańca z Gwiazdami" 23.10.2020! Wyniki poszczególnych odcinków mogliśmy poznać w każdy piątek wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo w telewizji Polsat.

"Taniec z Gwiazdami" 2020 wygrali Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" w 2019 roku wygrał Damian Kordas i Janja Lesar.

Wszystkie odcinki "Tańca z Gwiazdami" można było oglądać w telewizji Polsat w każdy piątek po godzinie 20.00. Zwycięzcy programu "Taniec z Gwiazdami" otrzymają odpowiednio: 100 tysięcy złotych dla uczestnika oraz 50 tysięcy złotych dla jego trenera.  W jury programu zasiedli: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. "Taniec z Gwiazdami" prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Wszystkie odcinki są również dostępne w internecie - w serwisie ipla.tv. 

RadioZET.pl/KP