Zamknij

Taniec z Gwiazdami - FINAŁ 2020: kto w finale, kiedy i gdzie oglądać?

23.10.2020 13:30
Taniec z Gwiazdami - FINAŁ 2020: kto w finale, kiedy i gdzie oglądać?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Kiedy finał programu "Taniec z Gwiazdami" 2020, kto wystąpi i gdzie oglądać ostatni odcinek nowej edycji programu? Już niedługo poznamy zwycięzcę i parę, która otrzyma kryształową kulę. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje, czyli gdzie, o której godzinie i kiedy finał "Tańca z Gwiazdami", kto w finale powalczy o nagrodę oraz szczegóły ostatniego odcinka.

Taniec z Gwiazdami - FINAŁ 2020: kiedy, gdzie oglądać i kto w finale? W ostatnim odcinku nowej edycji programu dowiemy się, kto otrzyma kryształową kulę i nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Poniżej zebraliśmy szczegóły dotyczące finału "Tańca z Gwiazdami".

Taniec z Gwiazdami - FINAŁ 2020: kiedy i gdzie oglądać? [DATA]

Finał Tańca z Gwiazdami 2020 zgodnie z zapowiedziami powinien odbyć się już w drugiej połowie października. Dokładna data emisji ostatniego odcinka to 23 października 2020 roku. Tradycyjnie finał Tańca z Gwiazdami 2020 w Polsacie będzie można obejrzeć w piątek po godzinie 20.00.

W oficjalnym komunikacie na koncie programu na Instagramie czytamy:

W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka.

Przypomnijmy, że aktualna edycja programu musiała zostać przerwana z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa w Polsce i na świecie. Emisja zakończyła się 12 marca na drugim odcinku show, a nowe odcinki powróciły na antenę jesienią.

Taniec z Gwiazdami 2020 - kto wygrał program i zdobył kryształową kulę? [FINAŁ, ZWYCIĘZCA]

Kto w finale "Tańca z Gwiazdami" i kto został w programie?

W finale "Tańca z Gwiazdami" wystąpią 2 pary, które otrzymały najwięcej głosów w półfinale oraz najlepsze oceny jury za swoje występy. Będą to Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. W finałowym odcinku TzG 2020 na pewno nie zabraknie również występów specjalnych, jednak o szczegółach dowiemy się dopiero podczas emisji w piątek, 23 października 2020 roku po godzinie 20.00.

Wszystkie odcinki "Tańca z Gwiazdami" można było oglądać w telewizji Polsat w każdy piątek po godzinie 20.00. Zwycięzcy programu "Taniec z Gwiazdami" otrzymają odpowiednio: 100 tysięcy złotych dla uczestnika oraz 50 tysięcy złotych dla jego trenera.  W jury programu zasiedli: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. "Taniec z Gwiazdami" prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Wszystkie odcinki są również dostępne w internecie - w serwisie ipla.tv. 

RadioZET.pl