Zamknij

Taniec z Gwiazdami - dlaczego nie ma odcinka 1 listopada 2019 i kiedy nowy odcinek?

Jolanta Waligóra
31.10.2019 14:11
Taniec z Gwiazdami - dlaczego nie ma odcinka 1 listopada 2019 i kiedy nowy odcinek?
fot. Youtube/Polsat

Dlaczego nie ma "Tańca z Gwiazdami" w piątek, 1 listopada 2019? W tym tygodniu kolejny odcinek popularnego programu Telewizji Polsat nie zostanie wyemitowany zgodnie z dotychczasowym harmonogramem, a na nowy epizod show widzowie będą musieli trochę poczekać. Sprawdzamy, dlaczego nie ma "Tańca z Gwiazdami" 1.11.2019 i kiedy nowy odcinek.

"Taniec z Gwiazdami" 1.11.2019 - dlaczego nie ma odcinka w piątek? Kiedy będzie można obejrzeć kolejny epizod popularnego programu Telewizji Polsat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, dlaczego nie ma "Tańca z Gwiazdami" 1 listopada i kiedy nowy odcinek.

Taniec z Gwiazdami - dlaczego nie ma odcinka w piątek, 1 listopada 2019?

Wielu fanów programu Telewizji Polsat może zaskoczyć fakt, że w piątek 1 listopada 2019 nie ma odcinka "Tańca z Gwiazdami". Dlaczego w tym tygodniu nie będzie można obejrzeć nowego epizodu popularnego show? Wszystko za sprawą święta, które przypada 1 listopada. Mowa tu oczywiście o Wszystkich Świętych.

Zamiast nowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" 1.11.2019 w Telewizji Polsat o godzinie 20:00 będzie można obejrzeć oscarowy film "Slumdog. Milioner z ulicy". Jamal Malik bierze udział w indyjskiej edycji teleturnieju "Milionerzy". Na dzień przed finałem zostaje zatrzymany przez policję Prowadzący program, Prem Kumar, wątpi bowiem w uczciwość chłopaka - czytamy w opisie produkcji.

Kiedy nowy odcinek Tańca z Gwiazdami?

Na nowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" fani programu będą musieli trochę poczekać. Kolejny epizod popularnego show wyemitowany zostanie tydzień później, a dokładniej w piątek 8 listopada 2019 roku. Nowy odcinek tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

Przypomnijmy, że w programie pozostali:

  • Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
  • Magda Bereda i Kamil Kuroczko
  • Damian Kordas i Janja Lesar
  • Monika Miller i Jan Kliment
  • Sandra Kubicka i Adam Adamonis

RadioZET.pl/JW