Zamknij

Taniec z Gwiazdami - dlaczego nie ma odcinka w piątek 19.04 i kiedy kolejny odcinek?

Karolina Piotrowska
19.04.2019 14:28
Taniec z Gwiazdami - dlaczego nie ma odcinka w piątek 19.04 i kiedy kolejny odcinek?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dlaczego nie ma programu "Taniec z Gwiazdami" 19 kwietnia? W piątek kolejny odcinek nie zostanie wyemitowany w telewizji zgodnie z dotychczasowym harmonogramem, a dopiero tydzień później. Wyjaśniamy, dlaczego nie obejrzymy "Tańca z Gwiazdami" w telewizji 19.04.2019 roku.

"Taniec z Gwiazdami" - dlaczego nie ma odcinka w piątek, 19.04? Wyjaśniamy i sprawdzamy, kiedy będzie można obejrzeć kolejny odcinek programu w telewizji.

Dlaczego nie ma "Tańca z Gwiazdami" w piątek, 19 kwietnia?

W ten weekend, a dokładnie w piątek, 19 kwietnia według dotychczasowego harmonogramu powinien pojawić się kolejny odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Dlaczego nie ma odcinka w piątek 19.04 i dlaczego emisja została przesunięta? Tego dnia wypada Wielki Piątek, który jest drugim dniem Triduum Paschalnego. Święto upamiętnia śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu.

» M jak miłość w Lany Poniedziałek - dlaczego 22.04.2019 nie ma nowego odcinka w TV?

Kiedy następny odcinek "Tańca z Gwiazdami"?

Kolejny odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" i występy uczestników będziemy mogli obejrzeć w następny piątek, czyli 26 kwietnia 2019 roku o tej samej godzinie, co do tej pory - o 20.05.

Do końca programu "Taniec z Gwiazdami" pozostały już tylko 3 odcinki, w tym także odcinek finałowy. W kolejnym odcinku zobaczymy już tylko 5 z 12 par. Na parkiecie zaprezentują się: Macademian Girl (Tamara Gonzalez Perea) i Rafał Maserak, Gimper (Tomasz Działowy) i Natalia Głębocka, Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, Jakub Kucner i Lenka Klimentova oraz Joanna Mazur i Jan Kliment.

RadioZET.pl/KP