Zamknij

Taniec z Gwiazdami - dlaczego w nowym odcinku nie ma Michała Malitowskiego? [11.10]

Jolanta Waligóra
11.10.2019 12:24
Taniec z Gwiazdami - dlaczego w nowym odcinku nie ma Michała Malitowskiego? [11.10]
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

Dlaczego w "Tańcu z Gwiazdami" nie ma Michała Malitowskiego? Wielu widzów w piątek 11 października 2019 roku może zaskoczyć fakt, że w nowym odcinku programu Polsatu zabraknie jednego z jurorów. Sprawdzamy, co wiadomo o nieobecności jurora i wyjaśniamy, dlaczego nie ma Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami" 11.10.

Taniec z Gwiazdami - dlaczego w nowym odcinku nie ma jurora Michała Malitowskiego 11.10.2019? Co się stało i czy juror wróci do programu w następnym tygodniu? Przedstawiamy szczegółowe informacje i wyjaśniamy, dlaczego nie ma Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami".

Michał Malitowski - dlaczego nie ma jurora w Tańcu z Gwiazdami? [11.10]

Wielu fanów popularnego programu Telewizji Polsat może zaskoczyć fakt, że 11.10.2019 w "Tańcu z Gwiazdami" nie ma Michała Malitowskiego. Dlaczego juror nie pojawi się w najnowszym odcinku show? Odpowiedź jest bardzo prosta. Michał Malitowski nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" 11 października, ponieważ w tym czasie będzie jurorem na prestiżowym międzynarodowym konkursie tanecznym, gdzie również będzie oceniać umiejętności taneczne uczestników. 

Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski znika z programu. Wiemy, kto go zastąpi

Producenci programu znaleźli jednak za jurora godne zastępstwo. W najnowszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" miejsce Michała Malitowskiego zajmie Krzysztof "Kris" Adamski. Na swoim koncie ma on wiele sukcesów. 1990 roku przeszedł z sukcesem eliminacje do Musicalu METRO w reż. Janusza Józefowicza. Razem z "METREM" występował na Broadwayu w Teatrze Minskoff. Brał także udział m.in. we wszystkich produkcjach Teatru Studio "Buffo" do roku 1997. Jako choreograf juror "Tańca z Gwiazdami" Krzysztof Adamski ma na swoim koncie choreografię do m.in. takich filmów i seriali jak "Sara" czy "Baobab - czyli zielono mi". Ponadto opracowywał choreografię do wielu programów telewizyjnych. 

Od marca 2014 roku Krzysztof Adamski jest trenerem aktorskim, choreografem oraz odpowiada za inscenizacje w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Krzysztof Adamski - kim jest "Kris", nowy juror "Tańca z Gwiazdami 10"?

Michał Malitowski w Tańcu z Gwiazdami - kiedy wróci juror?

Wiele osób może zastanawiać się także, czy Michał Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami". Dla wszystkich fanów jurora mamy bardzo dobre wiadomości - Michał Malitowski będzie nieobecny jedynie przez jeden odcinek programu Telewizji Polsat. Oznacza to, że juror powróci już tydzień później i w show będziemy mogli go oglądać w piątek, 18 października 2019 roku.

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto odpadł w piątym odcinku? [11.10.2019]

RadioZET.pl/JW