Zamknij

Targ Śniadaniowy: Weekend Japoński w Warszawie 1-2 sierpnia 2020

29.07.2020 11:47
Targ Śniadaniowy: Weekend Japoński w Warszawie 1-2 sierpnia 2020
fot. mat.prasowe

"Weekend Japoński" na Targu Śniadaniowym w Warszawie odbędzie się już w najbliższy weekend 1-2 sierpnia 2020. Dla gości przygotowano szereg atrakcji, m.in. koncerty oraz wykłady, podczas których będzie można bliżej poznać kulturę Japonii. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio ZET.

Weekend Japoński na Targu Śniadaniowym w Warszawie

W dniach 1-2 sierpnia 2020 odbędzie się długo wyczekiwany "Weekend Japoński" na Targu Śniadaniowym w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest w dwóch lokalizacjach - w sobotę na Żoliborzu, al. Wojska Polskiego, róg ul. Śmiałej, a w niedzielę na Mokotowie, skwer AK Granat. Inauguracja weekendu, zarówno 1, jak i 2 sierpnia, zaplanowana jest na godzinę 11:00.

Targ Śniadaniowy to doskonała okazja do zjedzenia pysznego śniadania na świeżym powietrzu w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. Dla gości przygotowano także szereg atrakcji, m.in. koncerty oraz wykłady, podczas których będzie można bliżej poznać kulturę Japonii. W programie "Weekendu Japońskiego" m.in.:

  • występy muzyczne j-pop,
  • prelekcje „Co się jada latem w Japonii”,
  • budowa i technika prowadzenia noży  - Bartosz Tomczuk / prowadzenie Grzegorz Łapanowski,
  • spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim autorem książki „Planeta K”, „Pięć lat w japońskiej korporacji”,
  • restauratorzy i przedstawiciele japońskich produktów na rynku polskim:

/ MUGI / MENYA MUSHASHI / YATTA RAMEN/ SHISO BAR / TAKOYAKO / TEN SUSHI / NIIGATA ONIGIRI / MOYA MATCHA / YAKI KINGU / KOKU SUSHI WARSZAWA / BAKALIKO / MAKI MAKI / JAPONIA CENTRALNA

Jedno jest pewne - każdy na miejscu znajdzie coś dla siebie i nikt nie będzie się nudzić.

Kolejny rok z rzędu partnerem Targu Śniadaniowego jest Radio ZET. Podczas "Weekendu Japońskiego" na miejscu będzie można spotkać naszego Reportera, który będzie relacjonował wydarzenie. Zachęcamy zatem do słuchania Radia ZET - będziemy podawać najciekawsze informacje z Targu Śniadaniowego.

zet

Wydarzenie objęła patronatem honorowym Ambasada Japonii oraz Japońska Izba Handlowa.

RadioZET.pl