Zamknij

Targi Plakatu 2018 - kiedy i gdzie się odbędą? [DATA, BILETY, PROGRAM]

Redakcja
19.09.2018 13:09
Targi Plakatu 2018 - kiedy i gdzie się odbędą? [DATA, BILETY, PROGRAM]
fot. Facebook / Targi Plakatu

6. edycja Targów Plakatu 2018 przed świętami to idealny moment, aby zaopatrzyć się w oryginalne prezenty gwiazdkowe dla bliskich lub nietuzinkowe ozdoby do powieszenia w domu i w biurze. Sprawdzamy najważniejsze informacje o wydarzeniu dla tych, którzy chcą spotkać się z najzdolniejszymi plakacistami, kolekcjonerami polskiej szkoły plakatu i autorami najpiękniejszych wielkoformatowych ilustracji i grafik.

Targi Plakatu 2018 - data, miejsce, program, atrakcje. Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje o nadchodzącej już 6. edycji wydarzenia.

Targi Plakatu 2018 - gdzie i kiedy się odbędą?

Szósta edycja wydarzenia "Targi Plakatu 2018" odbędzie się w niedzielę, 16 grudnia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00, a stoiska będzie można zwiedzać do około godziny 19.00. Targi odbędą się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Andrzej Pągowski - artysta grafik, autor około tysiąca plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy, festiwale sztuk oraz konkursy piosenek.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku, organizatorzy obiecują zebranie w jednym miejscu najzdolniejszych plakacistów, kolekcjonerów polskiej szkoły plakatu, autorów najpiękniejszych wielkoformatowych ilustracji i grafik. Może to być świetna okazja by zaopatrzyć się w oryginalne prezenty gwiazdkowe dla bliskich lub nietuzinkowe ozdoby do powieszenia w domu lub biurze.

Wstęp na wydarzenie to koszt 2 złotych lub 5 złotych dla 2 osób z dzieckiem. Dodatkowo w tej cenie dostępna jest szatnia i pamiątkowy bilet, a dla pierwszych gości limitowane niespodzianki.

Program Targów Plakatu 2018 - atrakcje i spotkania

W programie Targów Plakatu 2018 znajdzie się wiele atrakcji dla uczestników, a przede wszystkim 4 piętra zapełnione wystawcami i oryginalnymi pracami, strefa TECH - showroom innowacji oraz sesje mentorskie z ekspertami. Więcej szczegółów poznamy prawdopodobnie bliżej daty wydarzenia.

Inicjatorem i organizatorem targów jest Don't Panic Polska - wydawca kultowych kopert z kolekcjonerskimi plakatami, które ukazywały się na przestrzeni ostatnich kilku lat w największych polskich miastach. Specjalnie z okazji Targów otworzą dla uczestników Pop Up Poster Shop ze wszystkimi wzorami grafik, jakie do tej pory ukazały się w kopertach - będzie można nabyć je w wersji niezłożonej, kolekcjonerskiej, także egzemplarze zagraniczne - prawdziwe unikaty! 

RadioZET.pl/KP