Zamknij

Targi Ślubne 2018: Warszawa - Pałac Kultury, Stadion Narodowy, EXPO XXI

Redakcja
22.10.2018 15:34
Targi Ślubne 2018: Warszawa - Pałac Kultury, Stadion Narodowy, EXPO XXI
fot. PIXABAY

Targi Ślubne 2018 w Warszawie odbędą się w kilku miejscach, m.in. w Pałacu Kultury i Nauki, na Stadionie Narodowym oraz w hali EXPO XXI. To doskonała okazja dla wszystkich par młodych i nie tylko, aby zapoznać się z najnowszymi trendami weselnymi. Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat Targów Ślubnych - wystawcy, bilety, terminy, lokalizacje.

Targi Ślubne 2018 w Warszawie - Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy, EXPO XXI. Kiedy się odbędą? Jacy wystawcy? W jakiej cenie można nabyć bilety? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Targi Ślubne 2018: Warszawa - Pałac Kultury

Targi Ślubne 2018 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się w niedzielę, 28 października w godzinach 10:00-17:00. Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć widowiskowe pokazy mody ślubnej, posłuchać rozmów ze ślubnymi specjalistami, zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z fachowej wiedzy specjalistów, którzy pomogą dobrać odpowiedni makijaż i fryzurę na ślub, wygrać nagrody w konkursach oraz zakupić stroje z kolekcji ślubnej z roku 2018 oraz 2017 z rabatami sięgającymi nawet do 90%.

Bilety na Targi Ślubne 2018 w Pałacu Kultury można nabyć w cenie 20 zł od osoby. Wejściówki do kupienia online lub w miejscu wydarzenia. Szczegółowe informacje na stronie → targislubne.com

Targi Ślubne 2018 w Warszawie - Stadion Narodowy

Targi Ślubne 2018 na Stadionie Narodowym odbędą się w dniach 24-25 listopada (sobota, niedziela). Nadchodzące wydarzenie skierowane jest zarówno do par młodych, ale także druhen, drużbów, jak i rodzin oraz przyjaciół. 

"Targi Ślubne Weeding to odpowiedź na poszukiwania młodych par pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady. Przedstawiamy nieznanych dotąd projektantów, wedding planner’ów i dziesiątki firm, dzięki którym słowa "ślub i wesele" nabierają zupełnie nowych znaczeń." - czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia.

Bilety na Targi Ślubne 2018 można nabyć w cenie 40 zł (dla dwóch osób). Więcej informacji na stronie → targislubnewedding.pl

Targi Ślubne 2018 w EXPO XXI [WARSZAWA]

Targi Ślubne w Warszawie 2018 w hali EXPO XXI (ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14) będą mieć miejsce w niedzielę, 28 października. Wydarzenie odbędzie się w godzinach: 10:00-17:00. W hali pojawi się blisko 150 wystawców, którzy zaprezentują najnowsze trendy ślubne. Dla zwiedzających będą dostępne także atrakcyjne oferty promocyjne. 

Dodatkowo podczas wydarzenia na gości czekać będą bezpłatne warsztaty i prelekcje ekspertów. Z kolei na scenie odbędą się różnego rodzaju pokazy, m.in. barmanów, prezentacje pierwszego tańca, pokazy mody. Zagrają także zespoły weselne.

Szczegółowe informacje na stronie Targów → targimlodejpary.pl/targi-slubne-warszawa

RadioZET.pl/JW