Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Targi Zoologiczne 2018 Warszawa: Warsaw Animals Days – bilety, data

03.04.2018 13:02

Warsaw Animals Days 2018 to największe targi zoologiczne w Polsce. Wydarzenie rokrocznie przyciąga wielu miłośników zwierząt, a szczególnie rodziny z dziećmi. Podczas tegorocznej edycji pojawi się gość specjalny - Nela Mała Reporterka. Sprawdź, gdzie, kiedy i jak nabyć bilety na Warsaw Animals Days 2018.

Targi zoologiczne 2018 Warszawa: Warsaw Animals Days – bilety, termin fot. SZYMON STARNAWSKI/POLSKA PRESS/EASTNEWS

Targi Zoologiczne 2018 już w ten weekend! Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia. Kiedy i gdzie odbędzie się Warsaw Animals Days?

Targi Zoologiczne 2018: Warszawa - data i miejsce wydarzenia 

Warsaw Animals Days 2018 to największe targi zoologiczne w Polsce. Wydarzenie co roku przyciąga wielu miłośników zwierząt, a zwłaszcza rodziny z dziećmi. Podczas tegorocznej edycji Targów odbędą się m.in. wystawy zwierząt oraz spotkania edukacyjne dotyczące tego, jak zadbać o swojego pupila. Dodatkowo gościem specjalnym Warsaw Animals Days 2018 będzie Nela Mała Reporterka, czyli autorka dziecięcych książek podróżniczych oraz programów telewizyjnych. 

Warsaw Animals Days 2018 trwać będą przez trzy dni, od piątku 6 kwietnia do niedzieli, 8 kwietnia. W każdy dzień Targi Zoologiczne czynne będą w godzinach 10:00-18:00. Wydarzenie odbędzie się w Ptak Warsaw Expo (aleja Katowicka 62), w Nadarzynie niedaleko Warszawy. Poniżej przedstawiamy zakres branżowy Targów:

- zwierzęta domowe (psy, koty, rybki, drobne ssaki oraz gryzonie),

- karma dla zwierząt,

- ubrania dla zwierząt,

- artykuły higieniczne,

- akcesoria,

- usługi.

Warsaw Animals Days 2018: bilety - gdzie kupić i ile kosztują?

Bilety na Targi Zoologiczne 2018 można nabyć na stronie animalsdays.eu/bilet/. Poniżej przedstawiamy cennik biletów Warsaw Animals Days 2018.

ptak

RadioZET.pl/JW

Oceń