Zamknij

Tatiana Babienkowa - kim jest Polina z serialu "Cena wolności"? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

09.06.2020 16:17
Tatiana Babienkowa - kim jest Polina z serialu "Cena wolności"? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]
fot. Youtube / TVP VOD

Kim jest Tatiana Babienkowa, gwiazda serialu "Cena wolności"? Aktorka wciela się w rolę głównej bohaterki, którą jest Polina Lebiediewa - wychowanki księcia Alieksieja Gołowina. Sprawdzamy, co wiadomo o młodej aktorce, czyli kim jest Tatiana Babienkowa, wiek, wzrost, Instagram i inne informacje.

Tatiana Babienkowa - kim jest Polina z serialu "Cena wolności"? Wiek, wzrost, Instagram, kariera i najważniejsze informacje o młodej aktorce zebraliśmy w poniższym artykule.

Cena wolności: nowy serial TVP powtórzy sukces "Zniewolonej"? Wiemy, kiedy oglądać

Tatiana Babienkowa - kim jest Polina z serialu "Cena wolności"? [WIEK, WZROST]

Polina z serialu "Cena wolności", czyli aktorka Tatiana Babienkowa ma 29 lat. Urodziła się 21 czerwca 1991 roku w Woroneżu. Od małego uczyła się gry na fortepianie. Po jej wypowiedziach w wielu wywiadach wiemy, że to w tym kierunku miała rozwijać się jej kariera. Ostatecznie jednak Tatiana zdecydowała się zdawać na Akademię Sztuk Pięknych w Woroneżu, gdzie dostała się na wydział aktorski. W 2013 roku po ukończeniu studiów została aktorką teatralną w Woroneżu. Zagrała w wielu serialach i filmach, w tym m.in. ukraińskim "Samotniku" czy "Policjancie z Rublówki". Oprócz aktorstwa, Tatiana Babienkowa zajmuje się też modelingiem.

Serial "Cena wolności" - Tatiana Babienkowa w roli Poliny Lebiediewej

"Cena wolności" to nowy rosyjski serial kostiumowy, który miał swoją premierę w poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku na antenie TVP1. Odcinki emitowane są codziennie od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem czwartków). Produkcję oglądać można w Telewizji Polskiej o godzinie 20.35.

W opisie serialu "Cena wolności" w serwisie Telemagazyn.pl czytamy:

Wychowanka księcia Alieksieja Gołowina Polina, cieszy się jego miłością i korzysta z dobrodziejstw życia w bogatym majątku. Książę organizuje bal, na którym Polina być może znajdzie kandydata na męża. Podoba jej się Nikita Kazankow, syn generała. Ten oczarowany Poliną oświadcza się jej. Podczas balu zjawia się książę Siergiej, bratanek Gołowina, utracjusz, karciarz i hulaka. Popadł w długi i prosi księcia o wykup.

Zdenerwowany książę dostaje ataku serca. Bliski śmierci wzywa Borysa, notariusza pragnąc uwolnić Polinę z pańszczyzny. Borys zakochany w pańszczyźnianej dziewczynie Tatianie, podsuwa księciu do podpisu dokument uwalniający Tatianę. Książę czyni Borysa wykonawcą testamentu, w którym majątek zapisuje Polinie. Borys wykrada testament i ucieka z wyzwoloną Tatianą. Polina musi służyć w majątku, który ma nowych właścicieli.

Cena wolności - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP?

RadioZET.pl