Zamknij

Tatiana Kopala - The Voice Kids 4: kim jest finalistka programu? [WIEK, WYSTĘP, PIOSENKI]

17.04.2021 14:50
Tatiana Kopala - The Voice Kids 4: kim jest finalistka programu? [WIEK, WYSTĘP, PIOSENKI]
fot. mat. prasowe Jan Bogacz/Natasza Młudzik/TVP

Tatiana Kopala to finalistka 4. edycji programu "The Voice Kids" 2021. Wielu internautów twierdzi, że to właśnie ona ma największe szanse na zwycięstwo w muzycznym show. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Tatiana Kopala, ile ma lat, a także jej występy w "The Voice Kids", można znaleźć poniżej.

Kim jest Tatiana Kopala z "The Voice Kids 4"? Wiek, występ, piosenki, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat finalistki muzycznego programu, można znaleźć w tym artykule. 

Tatiana Kopala z The Voice Kids 2021 - kim jest finalistka programu? [WIEK]

Wiele osób poszukuje w sieci przede wszystkim informacji na temat tego, ile lat ma Tatiana Kopala. Finalistka programu "The Voice Kids 4" ma zaledwie 10 lat. Mimo to jest bardzo dojrzałą osobą. Dziewczynka pochodzi z Bełchatowa, gdzie uczy się w szkole muzycznej. 

Tatiana Kopala oprócz śpiewania, posiada także wiele innych talentów. Gra na skrzypcach, rysuje i próbuje swoich sił w pisaniu opowieści dla dzieci oraz tekstów piosenek. Ponadto uprawia jogę i medytuje. Kocha ludzi i zwierzęta. Jak czytamy w opisie uczestniczki na oficjalnej stronie programu, "zawsze znajdzie czas na opiekę nad swoimi dwiema świnkami morskimi i zabawę z młodszą siostrą".

Tatiana Kopala - piosenki i występ w The Voice Kids 4

Tatiana Kopala na scenie jest prawdziwym wulkanem energii. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała przebój "Pokaż na co cię stać" zespołu Feel i została przyjęta do drużyny Cleo. 

Z kolei w pierwszym finałowym odcinku, który wyemitowany został 10 kwietnia, Tatiana Kopala wykonała utwór "We are the champions" zespołu Queen. Ten występ zapewnił dziewczynie awans do ścisłego finału.

Trzeba przyznać, że potężny głos 10-latki robi ogromne wrażenie. 

Wielki finał "The Voice Kids 4" odbędzie się w 17 kwietnia. Ostatni odcinek programu zostanie wyemitowany o godzinie 20.00. Trenerzy: Dawid Kwiatkowski, Cleo i Tomson & Baron wybrali po trzech najlepszych uczestników ze swoich drużyn. Ostatecznie tylko trzech z nich powalczy w ostatnim etapie o nagrodę główną, którą jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł.

W finale "The Voice Kids 4" wystąpią: Sara Egwu James, Olek Klembalski i Tatiana Kopala.

The Voice Kids 4: finaliści czwartej edycji. Kto wystąpi w ścisłym finale? [UCZESTNICY]

RadioZET.pl/voicekids.tvp.p