Zamknij

Tatiana Mindewicz-Puacz - kim jest mentorka z "Projekt Lady"? [WIEK, KSIĄŻKA]

Jolanta Waligóra
17.05.2019 14:50
Tatiana Mindewicz-Puacz - kim jest mentorka z "Projekt Lady"? [WIEK, KSIĄŻKA]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Tatiana Mindewicz-Puacz to mentorka z "Projekt Lady", która już od 4. sezonów programu uczy dziewczyny wdzięku i klasy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że zawodowo jest doradcą i trenerem w zakresie strategii komunikacyjnych i certyfikowanych coachem. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Tatiany Mindewicz-Puacz można znaleźć poniżej.

Kim jest Tatiana Mindewicz-Puacz? Syn, mąż, Instagram, wiek, wzrost, książka, życie prywatne, kariera, osiągnięcia i inne informacje o mentorce z "Projekt Lady" można znaleźć poniżej.

Projekt Lady 4 - zobacz jak wyglądają uczestniczki [ZDJĘCIA]

Tatiana Mindewicz-Puacz z "Projekt Lady" - kim jest mentorka? [KARIERA]

Tatiana Mindewicz-Puacz urodziła się w Szczecinie. To doradca i trener w zakresie strategii komunikacyjnych, ekspert ds. kampanii społecznych, trener rozwoju osobistego, certyfikowany coach i psychoterapeuta.

Wszystko, czym zajmuję się zawodowo od lat, można zamknąć w dwóch słowach: inspiracja i działanie. Inspiracja pozwala poczuć wiatr w skrzydłach, a działanie zamienia ten wiatr w energię. Cel, czyli efekt jest wówczas jedynie kwestią czasu - czytamy w opisie mentorki na jej oficjalnej stronie.

Tatiana Mindewicz-Puacz jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Warszawie. Studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i profesjonalną szkołę psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia. Podczas studiów współpracowała z tygodnikiem "Motor", w którym pracowała w biurze reklamy oraz z Radiem Kolor. Była także menedżerką aktorki Katarzyny Cichopek.

Od 4. edycji Tatiana Mindewicz-Puacz jest mentorką w "Projekt Lady". Od czasu do czasy występuje także jako ekspert w programach telewizyjnych. 

Projekt Lady 4 - UCZESTNICZKI. Kto wystąpi i kiedy premiera w 2019? [ZDJĘCIA]

Tatiana Mindewicz-Puacz - syn, mąż, książka, wiek, wzrost, Insatgram, życie prywatne

Tatiana Mindewicz-Puacz urodziła się 30 czerwca 1971. W tym roku skończy 48 lat. O wzroście mentorki nie ma jednak informacji.

W październiku 2016 roku ukazał się jej audiobook "Buduj relacje – nie będziesz musiał sprzedawać. Pięć kroków do stworzenia wartościowej relacji biznesowej". Z kolei rok później ukazała się książka Tatiany Mindewicz-Puacz "Luz. I tak nie będę idealna". W 2018 roku wydała kolejną książkę " Miłość. I co dalej?".

Życie prywatne Tatiany Mindewicz-Puacz owiane jest tajemnicą. Jak podaje Jastrzabpost.pl, ma dwóch synów - Bartosza oraz Jakuba, którego urodziła, jak miała 18 lat. Mentorka z "Projekt Lady" bardzo ceni swoją prywatność. Rek temu na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła jednak zdjęcie z mężczyzną, dodając hashtag "familytime". Można zatem przypuszczać, że Tatiana Mindewicz-Puacz ma partnera.

Tatiana Mindewicz-Puacz na Insatgramie figuruje pod nazwą: tatiana_empe.

RadioZET.pl/JW