Zamknij

Teatrzyk Świeżaków: o której i gdzie oglądać online i w TV?

Redakcja
20.09.2017 14:00
Teatrzyk Świeżaków
fot. plakat/mat. prasowe

Gdzie i o której oglądać "Teatrzyk Świeżaków"? Będzie to seria przedstawień, w których popularne pluszowe warzywa i owoce z Biedronki będą się "wcielać" w role bohaterów znanych sztuk, takich jak "Romeo i Julia". Sprawdzamy, o jakich godzinach, na którym kanale w TV oglądać "Teatrzyk Świeżaków". Online także będzie do obejrzenia!

"Teatrzyk Świeżaków" w telewizji emitowany będzie w stacji TVN już od 15 września. Od tego dnia, codziennie emitowany będzie jeden z 12 odcinków "Teatrzyku". Świeżaki występować jako pacynki, a głosu użyczą im dzieci, które bawią się w teatr. "Pluszaki wcielą się w role ze znanych sztuk, takich jak "Romeo i Julia" czy "Piotruś Pan", oczywiście w wersji dla najmłodszych" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

"Teatrzyk Świeżaków" w TVN - kiedy i o której?

Już od piątku 15 września Świeżaki zadebiutują w swoim Teatrzyku. Każdy "spektakl" rozpoczynał się będzie tuż przed godziną 19:00 i trwać będzie minutę. Przez 12 kolejnych dni zobaczymy wszystkie 12 odcinków Teatrzyku - ostatni 26 września.

W poczynaniach dzieci i maskotek udział wezmą również dorośli bohaterowie, których działania staną się czasem powodem do śmiechu. Teatrzyk jest kolejnym krokiem Biedronki na rzecz promowania w przystępny sposób warzyw i owoców jako ważnego składnika codziennej diety.

"Teatrzyk Świeżaków" online - gdzie oglądać w internecie?

Po wieczornej premierze w telewizji "Teatrzyku Świeżaków" przedstawienie będzie można również obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube sieci Biedronka. Nowych część należy spodziewać się zatem także około godziny 19.00.

RadioZET.pl/SA