Zamknij

Telekamery 2019 - gdzie oglądać online i w TV? TRANSMISJA z gali

Redakcja
25.02.2019 20:00
Telekamery 2019 - gdzie oglądać online i w TV? TRANSMISJA z gali
fot. Facebook.com/teletydzien

Gdzie oglądać Telekamery 2019? Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego. To właśnie wtedy poznamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach i dowiemy się, kto otrzyma prestiżową statuetkę. Przedstawiamy informacje o transmisji Telekamer Tele Tygodnia 2019 online oraz sprawdzamy, czy planowana jest relacja z wydarzenia w telewizji.

Telekamery 2019 - gdzie oglądać galę Telekamer Tele Tygodnia? Kiedy się odbędzie? O której godzinie transmisja w internecie? Czy będzie można obejrzeć galę w telewizji? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o transmisji Telekamer 2019.

Telekamery 2019: ONLINE. Gdzie oglądać galę w internecie?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zastanawiają się gdzie obejrzeć Telekamery 2019 i czy przewidziana jest transmisja z wydarzenia w internecie - uroczysta gala transmitowana będzie online. Telekamery 2019 będzie można oglądać zarówno na stronie telekamery.pl, jak i na portalu YouTube. Początek o godzinie 20:00. Dodatkowo transmisja Telekamer 2019 zostanie zachowana na YouTube, co oznacza, że będzie można ją obejrzeć także późnej, o dowolnej porze.

» Telekamery 2019 - WYNIKI. Kto otrzyma statuetkę? [LISTA ZWYCIĘZCÓW] «

Przypominamy, że gala Telekamer Tele Tygodnia 2019 odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego. Podczas niej ogłoszone zostaną wyniki w poszczególnych kategoriach (aktorka, aktor, osobowość telewizyjna, prezenter informacji, prezenter pogody, komentator sportowy, juror, program rozrywkowy, serial fabularno-dokumentalny, nagroda specjalna) i wręczone zostaną prestiżowe statuetki. Wszystkich nominowanych do Telekamer można znaleźć w linku poniżej.

» Telekamery 2019 - NOMINACJE. Jak głosować przez internet i do kiedy można? «

Telekamery Tele Tygodnia 2019 - TRANSMISJA w TV. Czy się odbędzie?

Wiele osób, które chcą śledzić zbliżającą się galę na żywo, szuka także informacji na temat tego, czy odbędzie się transmisja Telekamer 2019 w telewizji. Niestety organizatorzy poinformowali, że ceremonię będzie można oglądać jedynie w internecie, a transmisja z Telekamer 2019 w TV nie jest przewidziana. 

RadioZET.pl/JW