Zamknij

Telekamery 2020 - kiedy w telewizji i gdzie oglądać online? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
03.02.2020 11:38
Telekamery 2020 - kiedy w telewizji i gdzie oglądać online? [TRANSMISJA]
fot. SHUTTERSTOCK

Telekamery w 2020 roku zaplanowane zostały na poniedziałek, 3 lutego. Długo wyczekiwane wydarzenie będzie można obejrzeć - co dla wielu może być niemałym zaskoczeniem - w telewizji. Szczegółowe informacje na temat transmisji Telekamer 2020 i tego, kiedy oraz gdzie oglądać wręczenie nagród, można znaleźć poniżej.

Telekamery 2020 - TRANSMISJA: kiedy w telewizji i gdzie oglądać online? O której godzinie początek emisji? Czy będzie relacja w TV i bezpłatnie w internecie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji Telekamer 2020 w TV i online.

Telekamery 2020 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetkę? [LISTA ZWYCIĘZCÓW]

Telekamery 2020 - kiedy w telewizji i i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA]

Informacje na temat tego, kiedy Telekamery 2020 w telewizji i gdzie oglądać długo wyczekiwane wydarzenie, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu jest to jedna z najbardziej popularnych nagród w Polsce z branży telewizyjnej/filmowej. Telekamery - co dla wielu może być niemałym zaskoczeniem - transmitowane będą w telewizji. Przypomnijmy, że przez kilka ostatnich lat rozdanie nagród można było oglądać jedynie w internecie.

Transmisja Telekamer 2020 w telewizji zaplanowana została na poniedziałek, 3 lutego. Wielkie wydarzenie będzie można oglądać na kanale TV Puls. Początek o godzinie 20:00. 

Galę w Teatrze Polskim poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a jej przebieg komentować będą z loży obserwatorów Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka. Podczas gali rozrywkę zapewnią występy gwiazd polskiej sceny muzycznej – zagrają zespół Perfect w ramach pożegnalnej trasy koncertowej oraz Marcin Sójka. Specjalną relację z czerwonego dywanu poprowadzi Patryk Janas.

Telekamery 2020 - GŁOSOWANIE: jak oddać głos online i przez SMS? [NOMINACJE] 

Telekamery 2020 ONLINE - gdzie oglądać w internecie?

Osoby, które o wskazanej porze nie mogą zjawić się przed telewizorami, szukają w sieci informacji na temat możliwości obejrzenia Telekamer 2020 online. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie wiadomo jeszcze, czy relacja z wydarzenia na żywo prowadzona będzie w internecie. 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku transmisja Telekamer dostępna była zarówno na stronie internetowej telekamery.pl, jak i na portalu YouTube.

Nominowani do Telekamer 2020 zostali ogłoszeni na początku grudnia. Oprócz 10 kategorii głównych (aktor, aktorka, juror, komentator sportowy, osobowość telewizyjna, prezenter informacji, prezenter pogody, program rozrywkowy, serial, serial fabularno-dokumentalny), nominacje odbędą się jeszcze w jednej specjalnej kategorii, którą przygotował magazyn NETFILM. Wyniki Telekamer 2020 zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 3 lutego. W tym dniu zostaną także przyznane statuetki Człowiekowi Roku oraz Produkcji Roku.

Zagłosuj

Będziesz oglądać Telekamery 2020?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW